Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szóval, izé, lehet egy kis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval, izé, lehet egy kis tanács kellene?

Figyelt kérdés

szóval. mindent elmondok ami történt.

van 1 lány akivel beszélgetek napmint nap.

mondhatjuk régóta. és ugye nekem nincsenek iránta érzelmeim, és valamiért nem tudom miért lehet de azt mondtam neki, hogy szeretem és ezt facebookon. és halál komolyan nem tudom miért mondtam ez neki.

szerencsére vissza utasított engem és azóta nem is beszéltem vele egészen idáig. Úgy kb 1 hét telt el azóta, és rámírt hogy szia meg minden hogy miért nem beszélgetek vele már meg miért nem nézek már rá azóta.

ezt így rövid tömören lebészéltük azt mondtam neki hogy bocsi nem értem rá mostanában. és most itt tartunk a másnapnál. nem tudom hogy ráírjak e vagy nem. Mert furának érzem hogy ujra beszélgetek vele azóta a "incidens" óta.


és hát szeretnék egy kis tanácsot mint tőletek, hogy mitévő legyek. szeretnék vele beszélgetni meg nem is.szóval értitek vagy legalább is remélem értitek.


(ui: bocsi ha néhol értelmetlen a fogalmazás)

és nem vagyok nyomi csakez nagyon fura és kissé kellemetlen helyzet.



#beszélgetés #lehet szerelem
2018. máj. 23. 15:08
 1/1 Szasza212 ***** válasza:
Felejtsd el ami történt. Ő sem problémázik rajta, neked sem kell. Ha rákérdez, akkor csak őszintén meg kell neki mondanod, hogy fogalmad sincs miért mondtad, ki akartad próbálni aztán kész. Beszéljetek úgy mint régen, ha most még kellemetlen, nem kell minden nap, csak amikor szükségét érzed, aztán majd csak visszataláltok az alaphanghoz. Ha te úgy viselkedsz mint eddig, ő sem fog máshogy viselkedni.
2018. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!