Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kérdezzük megy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzük megy egy lánytól, hogy lenne-e a barátnőnk?

Figyelt kérdés
De nem sablonszöveggel szeretném mint pl(járunk?,leszel a barátnőm?) romantikusabban szeretném megfogalmazni.
2018. máj. 24. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Sehogy. Annyira ciki mikor megkérdezik...Számomra ott bukta a dolog. Tölts vele szépen el egy estét (vidd moziba, sétáljatok, fagyizzatok, stb), legyél humoros (mértékkel), és séta közben próbáld megfogni a kezét. Ha nem húzza el, sínen vagy! Aztán később lehet próbálkozni a csókkal is (vagy másik napra hívd el újra randira, ha elfogadja, sima ügy). Csak az istenért, meg ne kérdezd!!! Ha megvan a csók, nem kell kérdezgetni különben sem. Nyilvánvaló, hogy szeretne veled lenni. Ha meg nem jön össze, legalább nem égetted magad a hülye kérdéssel.
2018. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ezt így kérdezgetni felesleges. Ha elhívod randira, abban már benne van, hogy tetszik neked, és akarsz valamit.

-Van kedved meginni egy kávét?(vagy fagyi, úgyis itt a nyár)

-Persze. Mikor? (Megbeszélitek)

-(...) De azért azt ne felejtsd el, hogy ez egy randevú!

-...(elpirul és elfut)

Persze ez korántsem ilyen egyszerű és aranyos, de milyen jó lenne, nem? Példának jó. Próbáld meg ezt a saját szavaiddal elmondani. És viheted valami hosszabb programra is. (Mondjuk egy film)

Szóval a lényeg: tudatosítsd benne, hogy randira hívod, ezzel (jobb esetben) tudni fogja az érzéseidet.

Sok sikert! Hajrá!

L

2018. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem csak simán csókold meg, abból rá fog jönni. Legalábbis én nem tartom romantikusnak, ha megkérdezik, hogy leszek-e a barátnője, az kialakul magától. megcsókolod, ha folytatja oké, ha nem nem. Majd még taliztok, csókolóztok s akkor kialakul az, hogy ti együtt vagytok.
2018. máj. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Engem megcsókolt egy fiú a 3.randin és azóta sem tiszta a dolog, hogy mit szeretne. Szóval a csók nem elég egyértelmű a mai világban szerintem :D probald megfogni a kezét, haa hagyja nyert ügy, talalkozgassatok, aztán már ha hosszabb ideje randizgattok és még mindig nem tudod, jártok-e, finoman rákérdezhetsz, hogy hogyan értelmezd a dolgot :) vagy simán csak tégy úgy mintha mar a barátnőd lenne, meglatod hogy reagal :) sok szerencsét!
2018. máj. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Hát én nagyon nem adom az előzők válaszát de hát kinek mi :D Ha engem a pasi csak úgy megcsókolna a randin nekem még akkor se az jönne le,hogy együtt vagyunk csak,hogy egy jó randi volt.Inkább kérdezze meg szerintem az sokkal aranyosabb :D Volt olyan fiú akivel szintén elvoltunk de nem kérdezte meg így akárki kérdezte,hogy együtt vagyunk e mindig nemet mondtam a fiú meg csak nézett xD Mondtam neki nálam ez nagyo fontos szerepet játszik ,hogy a fiú elgyengüljön egy pillanatra és a szavakkal küszködve feltegye a kérdést :D Számomra romantikus aranyos <3 19/L
2018. máj. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Értem az előzőek válaszait, és egyet is értek, csak a mai világban sajnos nem ilyen egyszerű a dolog, már mindenki bulikban csókolózik, lefekszik idegenekkel és ettől még nyilván nem járnak, nem is beszélnek soha többet.


Szóval tényleg valahogy le kell szögezni, hogy ti együtt vagytok, különben nincs rá garancia, hogy nem csinálja másokkal is ugyanezt (persze, garancia az sosincs, de így akkor is jobb).


Gondolom, ha már azt szeretnéd, hogy "hivatalosan is" a barátnőd legyen, már túl vagytok az első csókon és a kézfogáson (nem?). Szerintem nem gáz a sablon "leszel a barátnőm?" szöveg, mert annyira butaság, hogy ezt így meg kell kérdezni, hogy az már aranyos. Ráadásul ha szeretnéd romantikusan megfogalmazni, nagyon kell rá vigyázni, hogy ne legyen nyálas - persze ez lányfüggő, van, akinek bejön, van, aki nem bírja. Szerintem egy csók közben elhangzott "leszel a barátnőm?" nagyon is romantikus. :) (A járunk szót szerintem is hanyagold, az olyan béna.)

2018. máj. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!