Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amikor azt kérdezzük, ki...

Amikor azt kérdezzük, ki mennyit keres, vagy mennyit kérjen, az csak az alapbér, vagy bónuszokkal?

Figyelt kérdés

Sok helyen az alapbér mellé jár cafeteria, 13. havi, éves bónusz, utazás támogatás, stb...

Ez egy hónapra leosztva, akár havi 50-nel is növelheti azt, amit az ember kézhez kap.


Tehát mire gondolnak az emberek azzal, amikor arról beszélnek, mennyi a fizetése? Csak az alapbérre gondolnak, vagy már a bónuszokat is beleszámolják?



2018. máj. 12. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Ha én itt válaszolok, csak a nettómat írom le, esetleg hozzáteszem, hogy plusz x cafeteria. Hogy mások mire szoktak gondolni, azt nem tudom.
2018. máj. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sima alapbért értik ezalatt. szerintem

Ha van plusz, azt mindenképp azt mondják : cafetteria, és a többi.


Én meg kell elégedjek a sima alapbérrel. :(

Váltani akartam, de nagyon úgy néz ki, hogy 2 szék közt találom magam. Akkor már jobb az a " x@r " ahol vagyok..

2018. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van ahol bónuszokkal együtt értik és csak akkor derül ki, amikor megkapod az első fizetést... Utána meg már hiába reklamálsz. Bevett trükközés.
2018. máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Változó, de legtöbben az alapbérre értik - én is.

Az a biztos, azt arra költöd amire akarod, arra adnak hitelt. Bónusz az nekem mindig ilyen jó ha van de nem számítok rá dolog volt, mert ezeregy dologtól függ azoknál a cégeknél ahol én dolgozok.

Cafeteria meg a cégek nagy százalékánál már nem nagy dolog hogy adnak tehát ha egy cég ezen szerencsétlenkedik hogy csak caffal adnak meg x összeget, akkor őket hagyom a francba.

2018. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!