Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csodálkoznak sokan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak sokan azon, hogy 17 éves korunk óta együtt vagyunk a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Amikor valaki megtudja azt, hogy 17 éves korom óta Ő a barátnőm akkor, olyan furán néznek rám. És volt már aki megkérdezte, hogy ellőtte volt e barátnőm, és amikor azt mondom hogy nem, ő az első akkor azt kérdezi hogy nem rossz. Nem értem hogy miért lenne rossz, vagy baj ez? Vagy az a normális, ha valakinek minden hónap más barátnője van?

Engem egyáltalán nem zavar hogy csak ő van, meg volt eddig, mert nagyon szeretem.

Szerintetek is fura ez?


Most 21 évesek vagyunk, tehát már több mint 4 éve vagyunk együtt.


2018. máj. 31. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Van ismerősöm akik 16 éves koruk óta, 29 körül a srác, 31 meg a felesége. :D

Szerintem nem gond, csak 17 éves kornál még nem szokott ilyen kapcsolat kialakulni.

2018. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én pl. nem csodálkozom rajta, őszintén nem szokott érdekelni, hogy kik mióta vannak együtt.

Sok olyan párt ismerek, akik az elsők voltak egymásnak, nem ritka ez.

Bár a mai fiatalok körében ugye már az a divat, hogy 11-12 évesen már pasijuk/barátnőjük van, a te korodra általában túl szoktak lenni 4-5-6 jelentéktelen tinikapcsolaton meg persze jó pár szexuális élményen...

Ilyen szempontból tényleg kicsit kilógtok a sorból.

Hogy miért lenne rossz? Hát, sok kapcsolat fullad bele abba, hogy egyik vagy másik félnek nem volt a párján kívül más, megunják egymást, újat akarnak, kíváncsiak lesznek, vagy úgy érzik, hogy lemaradnak valamiről, ha nem próbálják ki mással.

Nem azt mondom, hogy nálatok is ez fog történni, vagy ha igen, nem most, csak azt, hogy elég gyakori, és sokan nem tudják elképzelni, hogy egyetlen ember mellett éljék le az egész életüket.

2018. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*te korodra = úgy értem, amikor összejöttetek :D
2018. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bátyámék is így vannak, most 26 évesek, házasok, van egy gyerek, jön a második.

Tényleg szokatlan, hogy egy tini kapcsolat, ráadásul az első ilyen kitartó, mivel az ember azért több tapasztalatra vágyik, kíváncsi, hogy milyen lehetne mással, ha eddig csak egy emberrel volt életében, de ha annyira egymásra találtatok, mint a bátyámék, akkor semmi gond sincs vele.

2018. jún. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot kívánok nektek!:) Nincs ezzel semmi gond,aranyosak vagytok.
2018. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!