Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megutott a baratom kb 3 hete....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megutott a baratom kb 3 hete. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar 7 honapja leszunk egyutt nemsokara es veszekedtunk. Pont fel evesek voltunk az nap. Masnap megint folytatodott a vita. Azt mondtam h nem turom el hogy igy beszeljen velem (kiabaljon karomkodjon stb) es erre lokdosott mert haza akartam menni. Ultem az agyon es megpofozott. Olyat h vissza fekudtem az agyra. Elneztem neki 4 lanyt akivel irkalt h lennek az eleted resze stb. Azota megismertem egy masik fiut aki februar ota szerelmes belem es tanacstalan vagyok. Mindenki ra szavaz es nem a baratomra aki megutott. A barataim a csaladom. De neheznek tartom a szakitast + ez tobb hetes dolog es nem tudom mi az urugy a szakitasra. Vagy hogy szakitanom kene e?

2018. máj. 31. 19:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Mi az ürügyöd?

Megütött!


Nem tudom milyen a másik srác, és hogy vele érdemes lenne-e összejönnöd, de ebből a kapcsolatból MOST lépj ki.

2018. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 October15 ***** válasza:
83%

Mi az ürügy? Minek erre ürügy? Nem kötelez semmi, hogy beszámolj neki az okáról. Nem mellékesen ez bőven elég ok.


26F

2018. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Szakíts!!
2018. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen helyzetben inkább jegelném a kapcsolat témát és gyógyulnék lelkileg. Ha beleugrasz egy másik kapcsolatba, az sosem sül el jól.
2018. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Szakits!!!!
2018. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De annyira nehez szakitani. Neki en voltam az elso mindenbe es mindig az jut eszembe h o mennyire szeret meg egy suliba jarunk.. es szar. O is fontos nekem azert
2018. máj. 31. 19:45
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha most megüt mi lesz később? Szakíts
2018. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szulj neki ket gyereket es kek monoklival jarj be dolgozni,ahogy a volt munkatarsnom.

Ez is egy megoldas.

2018. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ez a baj, te voltál neki az első, de ez egy igazi bamfax ...

Hagyd a francba, ettől találsz ezerszer jobbat :)

2018. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Bxx Queen ***** válasza:
Adnék neki olyan parasztlengőst egy hétig egy irányba szállna, meggondolná hogy mégegyszer hozzá érjen e egy lányhoz
2018. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!