Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyszer megutott a baratom...

Vikikecsak kérdése:

Egyszer megutott a baratom mert felidegesitett es a telefonjat a foldhoz dobtam es osszetort mit tegyek?

Figyelt kérdés
A volt baratommal 1 evig voltunk egyutt elotte evekig "baratok" voltunk. Ertitek:D. Abban az idoben is elmondta parszor hogy jojjunk ossze aztan sok ido eltelt es vegul beadtam a derekam. Nagyon jo volt minden igazabol mindig velem akart lenni minden honapban ajandek es tenyleg nagyon aranyos volt 100% hogy szeretett. Aztan telt az ido es elkezdodott a nem bizok benned dolog. Semmi ok nem volt ra ami miatt ne bizhatott volna bennem. Ez miatt kulon mentunk de aztan kibekultunk. Aztan telt az ido es egyre tobbet veszekedtunk de ugyan ugy szerettuk egymast es semmi se valtozott csak egyre tobb lett a veszekedesek szama a semmi miatt. Nala igazabol a kapcsolat azt jelenti hogy nincs kulon elet. Nem mehettem el egyedul szinte sehova mert ha elmentem veszekedtunk. Az egy ev alatt 5x szakitottunk kb. Az 1 eves fordulonkra egy nagyon aranyos meglepetessel keszult soha nem fogom elfelejteni. A lenyeg hogy a veszekedesen kivul minden jo volt. Mindent megadott. Es itt jonne a lenyeg . Egyszer megutott mert felidegesitett es a telefonjat a foldhoz dobtam es osszetort. Ez egy nyilvanos helyen tortent. En meg mindig szeretem es o is. Mit tegyek? Mar fel eve hogy kulon vagyunk de nem tudom elfelejteni. Koszonom szepen elore is

2017. febr. 15. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
fekudj le, holnap iskolaba mesz kisgyerek.
2017. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

Ha siman fognad es osszetorned a telefonomat csak mert te hisztizel, pont ugyanugy szajon vertelek volna, es 100%-ban meg is erdemelted volna.


Marmint ha nem lenne a sztori 100% kamu.

2017. febr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha külön maradtok, mert csak bántjátok egymást.. minden értelemben..
2018. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!