Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SOS Az egyik barátnőm szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS Az egyik barátnőm szerelmes az egyik srácba akibe én is szerelmes vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki éppen ballag,és nekem is, es az egyik ‘’barátnőmnek,, is teszik. Én nem nagyon kedvelem azt a barátnőmet. A fiún mindig sokat vitázunk egymással. Néha nagyon csúnyáknak nevez engem, es ez nagyon zavar. Mit tegyek hogy ne érdekelje a fiút? Mutassak neki más srácot? De az a lényeg hogy nagyon zavar ez.

2018. jún. 3. 16:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Javítok: Mit tegyek hogy ne érdekelje a fiú?*
2018. jún. 3. 16:19
 2/5 anonim válasza:
Annak érdekében hogy neki ne tettszen max annyit tudsz tenni hogy te már azt mutatod a lánynak hogy neked nem jön be,és így hátha úgy lesz vele hogy már neki sem kell.
2018. jún. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából semmit sem tehetsz ellene...a fiú szabad akaratából fog választani barátnőt, nem pedig az alapján hogy melyikőtöknek jön be ő jobban.
2018. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerezd meg előbb, viselkedj jobban mint a másik és akkor téged választ majd😏
2018. jún. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És képzeljétek, hogy a fiúnak szebb lány vagyok, de egyikünkkel sem jönne össze😂😂😂
2018. jún. 13. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!