Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém egy fiú, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy fiú, de én nem szeretem, mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Hozott ma nekem csokit meg kekszet, nem vallotta be, de az egyik barátnőmnek elmesélte és tőle tudom. Mit csináljak, hogy ne legyen ilyen "feltűnő"? Az összes fiú tudja az osztályból. :(

2018. jún. 1. 13:20
 1/4 anonim válasza:
100%

Mond el neki kedvesen,hogy bocs,de én nem érzek úgy irántad. Minél hamarabb annál jobb,legalább ő is túllép rajtad.

Vagy a másik lehetőség,gondold át,biztos nem akarsz adni neki egy esélyt?

2018. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már elmondta, mondtam neki és még mindig ír, mondtam neki, hogy legyünk csak barátok. és majd beszélni akar velem... nem akarom, hogy majd cikizzenek :(
2018. jún. 1. 20:47
 3/4 Tóth Renátó ***** válasza:
Cikizzenek??? Legyél már egy kicsit érettebb,azzal foglalkozz,hogy neked mi lenne a jó,a többi meg ne érdekeljen.Ha meg tényleg nem akarsz tőle semmit,akkor mond egyenesen a szemébe,és ne alázd meg,mert az a legnagyobb aljasság.
2018. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Küld el,ha nemszeretnéd akkor nem,nehogy ö dontse mar el,hulyet kapok ezektol a kerdesektol
2018. júl. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!