Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm nem bocsát meg. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem bocsát meg. Mit tegyek? többi lent

Figyelt kérdés
Azért fordulok hozzátok, mivel barátnőm azért szakított velem, mert megnéztem hogy kikkel beszélget Messengeren. (sok fiú barátja van, de sokszor lehetetlen kiigazodni rajta) És ezt nem tudja megbocsátani nekem, merthogy nincs bizalom emiatt, azt hozzá kell tennem hogy közel 1 hétig előtte alig beszéltünk és lekezelő volt velem. És csak ez a baja. Szóval mit tegyek, hogy megbocsátson nekem?

2018. jún. 4. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld megbeszélni vele...De nekem gyanús, hogy ha ennyi miatt szakított veled akkor előfordulhat a 3. személy is...:/
2018. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez tényleg nem szép dolog, hogy belenéztél a telefonjába. Elég elkeserítő dolog, tapasztalatból mondom, de ez nem ok a szakításra. Ígérd meg neki, hogy többet nem nézel bele a telefonjába, próbáld megbeszélni vele ezt az egészet. Szerintem ha szeret, ennyi miatt nem kéne otthagynia.
2018. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nem volt szép tölem a telefonjába való belenézés, bánom is , probáltam azóta beszélni vele, de eddig sikertelen az ügy, és szerintem is ennyi miatt nem szokás szakitani, nameg elsö válaszoló, igen énis gondoltam már arra hogy van egy másik srác neki és azért van ez, csak azt nem értem, hogy ő mondta még a kapcsolat elején, hogy ugysem fogunk sokáig vitatkozni max 1 nap mert szeretjük egymást annyira és ugyis megbocságunk a másiknak, hát ez nrm jött be.😬
2018. jún. 9. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!