Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hívják azt a fajta...

Hogy hívják azt a fajta embert akit nehéz feldühíteni de ha egyszer sikerül soha nem bocsát meg?

Figyelt kérdés

2017. aug. 6. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem toleráns, de haragtartó az ilyen.
2017. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Elsőnek igaza van, én is ilyen vagyok. Komolyan mondom aki engem fel tud idegesíteni az Nobel-díjat érdemelne. De ha mégis sikerül, akkor "nincs visszaút a szívemhez". Semmilyen körülmények között. Ebben nagyon következetes vagyok.
2017. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Én. :D
2017. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :D Engem csak az tud így felidegesíteni, aki direkt csinálja, de utána nehogy már még ő várja el, hogy megbocsássak neki..
2017. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

a rugalmatlan félénk emberek ilyenek.

ha nevesíteni akarjuk akkor a türelmes mimóza lehetne egy jó jelző.

azért nehéz feldühíteni mert tudatosan kerüli a konfliktust,mert ismeri magát és tudja hogy nem tudja kezelni megfelelően.

és azért nem bocsájt meg,mert elveszti a játszmát,nem tudja megtartani az irányítást és aki kizökkenti az felismeri meglátja,hogy a kiegyensúlyozott külső mögött,belül gyenge.

és ezért a lelepleződésért haragszik önmagára és a másikra.


én így szoktam ezt rendezni-

könnyen vagy nem könnyen,de ha sikerül feldühíteni,akkor beverek neki egyet,aztán közlöm,hogy -ez csak egy ébresztő volt,hogy magadhoz térj.

megvárom mit lép,harcol,vagy behódol,aztán mondom neki,hogy-

-már nem haragszom,gyere menjünk.

vagyis sima dominancia harcként kezelem az ügyet és a sértéshez igazítom a büntetést.

a puffogásnak meg a nagy harag tartásnak legtöbbször értelme nem sok van,mert nem szül cselekvést,így hiábavaló.

ezért értelme csak a cselekvésnek van ott és akkor,verbálisan vagy tettlegesen,hogy utána ne kelljen haragudnod se magadra se a másikra.

2017. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, te egy beteg ember vagy.
2017. aug. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!