Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? Hogyan jöhetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Hogyan jöhetek rá? Mik a jelek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most kezdtem el dolgozni egyetem mellett egy cégnél diákmunkán, és a barátnőm vitt be... A hét elején kezdett egy fiú, és barátnőm próbálta bekeríteni nekem, ugyanis én egyedülálló vagyok, és még soha nem volt barátom.

A fiú azt mondta, benne van. Facebook alapján hozott le konklúziókat. Be is jelölt. Na de pénteken találkoztunk...


Tudni kell rólam, hogy sajnos beteg vagyok (PCO és inzulinrezisztencia), ennek hatására sajnos hirtelen sokat híztam. Molett lány vagyok, és úgy érzem, egyáltalán nem vagyok szép, a Facebook pedig igen fals következtetést tud adni másokról, ha a kinézetről van szó... Én váltig állítom, hogy nem tetszettem meg a fiúnak, habár a barátnőm, aki coach, ő azt mondja, oda meg vissza van értem. Az nem kérdés, hogy nekem is nagyon tetszik ő.


Történt ugyanis a "nagy találkozáskor", hogy ő pattant fel elsőnek, mélyen a szemembe nézett, és kezet fogott. Nagyon lágyan. Mosolygott is, szélesen.

Kimentünk dohányozni, ott is láttam a szemem sarkából, hogy méreget. Felkapta fejét arra, hogy ugyanott akarom folytatni a tanulmányaimat, ahol ő (pedig a barátnőm mondta neki), kérdezősködött egy-két dolgot. Aztán szélesen mosolygott, mikor zavarba jöttem a barátnőmmel való selfiekészítés közben.


Mi alapján tudok rájönni, hogy tetszem neki? Nem írogatunk egymásnak Facebookon, de annyira belelátott a lelkembe a tekintetével, hogy nagyon zavarban vagyok a társaságában, mérhetetlen nagy önbizalomhiányom van annak ellenére, hogy azt mondják, az arcom nagyon szép, illetve a személyiségem is... :(


Szeretnék releváns válaszokat kapni, köszönöm mindenkinek!



2018. jún. 4. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

De a testbeszéd mindig árulkodó. Itt van pár dolog amire figyelhetsz:

Fura szemkontaktus


Épp csak néhány másodperccel néz tovább a szemedbe, mint ahogyan az kényelmes lenne? Vagy épp az ellenkezője – nehezen tudja tartani a szemkontaktust? Figyeld a szemeit, de úgy igazán, alaposan, hidd el, azok nem hazudnak. Árulkodó jel, ha azt veszed észre, hogy a pupillái kitágulnak kissé, amikor rád néz – ez egészen biztosan azt jelenti, tetszel neki.

Visszanéz, amikor elmegy


Ha ő hagyja el hamarabb a színteret, távozás előtt még egyszer visszafordul, és vet rád egy pillantást. Ha így történik – nyert ügyed van, tudhatod, hogy tetszel neki!

Macerálja az ajkait


Nyalogatja a száját, harapdálja, csücsörít vagy az ujjaival babrál az ajkai körül? Ez is olyan önkéntelen mozdulat, amit olyankor csinálunk, ha nagyon rá vagyunk pattanva a másikra. Ugye, te is vetted már észre magadon, hogy valahogy sűrűbben kell megnyálaznod a szádat, ha egy jó pasival beszélgetsz?

Túl közel áll hozzád


Belemászik az intim zónádba, zavarba ejtően közel áll hozzád, miközben beszélgettek.

Felhúzott szemöldök


Ha bemutatkozáskor vagy váratlan találkozások alkalmával felhúzza a szemöldökét, azzal meglepettségéről árulkodik.

De ezek ne csak külön-külön hanem egyben is figyeld mert sokszor lehet megtévesztő :D

2018. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez eléggé sablonos lett...na mindegy a lényeg benne van :D
2018. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, visszanézett, mikor elköszöntünk... Na akkor szerinted? :D
2018. jún. 4. 18:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor már valószínűleg nem veszett az ügy :D Ha találkoztok párszor akkor úgy is kiderül, hogy komolyak-e a szándékai. Szorítok :D
2018. jún. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lett?:)
2019. jún. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5/5, nem lett semmi. :D
2021. okt. 17. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!