Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik és nem tudom eldönteni hogy neki tetszem-e!?

Figyelt kérdés
Tegnap este összefutottam vele egy étterembe! Már tudtuk egymásról,hogy ki-ki de nem találkoztunk még! És köszöntünk egymásnak,majd kicsit később oda jött és bemutatkozott! És még mosolyogtunk is egymásra.. Bejövök neki?

2018. jún. 2. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Nem
2018. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem lehet, de ne bízd el magad.

Próbálj beszélgetni, találkozgatni vele, érdeklődj, de ne ess túlzásba.

Aztán majdcsak kuderül, hogy bejössz e neki. Ha nem annyira beszédes vagy nem akar veled lenni, akkor lehet, hogy nem. De majd meglátod

Sok szerencsét;)

2018. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Bocsánat , most gonosz leszek, de férfi vagyok. Egy menetre lehet,hogy kellesz.


23/F

2018. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Elég valószínű, hogy külsőre megfogtad. Viszont mint írtad is hogy nem beszélgetettek még úgy el igazán egymással. Azaz nem is ismeritek egymást és ha megismerkedtek lehet neked se fog már úgy tetszeni mert teljesen más milyennek gondoltad vagy ő téged. Ezért kell ismerkedni nem egyből beleugrani a közepébe.:) Kívánom hogy minden rendben legyen és jól alakuljon!

18/L

2018. jún. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!