Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy srácba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy srácba és nem tudom hogy tetszek-e neki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szerelmes vagyok egy srácba és el szeretném neki mondani valahogy. Arra gondoltam hogy elhivom fagyizni. Vagy nem tudom. Szerintetek mit csináljak? Elöre is köszi a válaszokat! :)

2018. jún. 9. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat eloszor csak beszelgesd vele!
2018. jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan elmondhatod neki. De én előbb “venném a jeleket”. Úgy értem, hogy ha kölcsönös, tudat alatt is küld neked jeleket. Pl egész nap téged néz stb. Gondolom érted. Mert ha nem kölcsönös, ebből még egy hatalmas pofára esés is kisüthet. Persze jól is sikerülhet el a dolgok. A lényeg, hogy én előbb “megfigyelném” a srácot, hogy szerelmes e egyatalan belém.😉 persze nem muszály megfogadni a tanácsom
2018. jún. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd el fagyizni csak lehet hogy a végén te + két gombócosat fogsz majd nyalni a csákó meg téged.
2018. jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!