Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen fiúról?

Figyelt kérdés

Vicces, komoly kapcsolatra vágyik, nem pedig csak futó kapcsolatokra.

Tud romantikus is lenni, és az igazit keresi.

Külsőre ápolt, jó stílusü, normális srác és sportos.

16/F



2018. jún. 10. 18:43
 1/10 A kérdező kommentje:

Elnézést az elírásért:)

*stílusú

2018. jún. 10. 18:44
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Beképzelt😂😂
2018. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szimpatikus.:)
2018. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
az összes fiúnak ilyennek kéne lennie🙄
2018. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erről egy tipikus tini páva ugrik be. Attól hogy egy fiú mondjuk nem sportos meg jól ápolt annyira küldőre, attól még lehet nagyon jó személyisége és egy komolyabb kapcsolatban simán úgy dönthet mindkét fél hogy jobbá teszi a küldsejét a másikért.
2018. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát amiket leírtál rengeteg emberről el lehet mondani. hogyan tudná bárki is ez alapján leszűrni?
2018. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez rám is igaz, mégse vesz észre egy lány se és nem is lehet senkim. Szóval ez még nem elég, ezt tényleg sok srácra el lehet mondani.
2018. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tipik pawa gyerek wup wup szep a fejed wup wup log a kezed wup wup arcon verem wup wup
2018. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért vagyok páva mert törődök a kinézetemmel?😂
2018. jún. 10. 21:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Nemár, emberek! Nem attól lesz valaki páwa, hogy törődik a külsejével. Lány szemmel nézve igenis fontos, hogy ne legyen zsíros a srác haja, rendben legyen az arcszőrzete stb (de szerintem ha csak egy haver akkor is hányingerkeltő a zsíros haj). Az se hátrány, ha nincs tele pattanásokkal (de tudom hogy ez sok fiúnál mégis így van, és nem is fogok senkit leszólni a pattanások miatt, korral jár xD). Szóval az ápolt külső igenis fontos, és szerintem meg aki leszól valakit mert odafigyel arra hogy ne legyen igénytelen, az még életében nem látott sampont...
2018. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!