Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan szép lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan szép lány akinél 18 éves koráig alig próbálkoznak be a fiúk?

Figyelt kérdés

2017. nov. 24. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden létezik, még a jeti is
2017. nov. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, jár-e az a lány valahova. Az, hogy az iskolában nem nagyon udvarolnak neki, meg a buszon, nem jelent semmit.


Szórakozóhelyen már ez nagyon más, egy az akkor elengedi magukat, alkohol oldja a gátlásokat. Meg úgy se találkozunk valószínűleg többet alapon is bepróbálkoznak, ellentétben a sulival.

Harmadrészről meg alapból a szórakozóhelyen általában több a lazább rámenősebb figura, szóval nyilván több impulzus érheti a lányokat.


Szóval attól függ milyen körökben mozog, nekem volt egy gyönyörű lány osztálytársam annak idején gimiben. Nem udvarolták körül, nem ez a közeg volt számára a megfelelő.

2017. nov. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Utánam nagyon sokan futnak de csak amióta egyetemre kerültem. Szóval 18 éves koromig kapcsolatom sem volt.
2017. nov. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nekem is az a tapasztalatom, hogy egyetemen alakulnak az ilyen dolgok ha előtte nem is. És egy jó tanács: ne okold magad, csak nem nozogsz olyan körökben
2017. nov. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon ocsmány a csaj, vagy csak nincs szerencséje. Vannak, akiknél mindkettő játszik :D
2017. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!