Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érez irtántam valamit, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veroni8927xxx kérdése:

Érez irtántam valamit, vagy nem? Én kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Szóval..Van 1 fiu az osztalyomban aki egy ideje mar tetszik ezt a nemjarunk osztalytarsal temat most hadjuk

Egy ideje mar tetszik a fiu orán szemezünk amikor levelezek a barátnőimmel megfogja a kezem ahogy adom neki a levelet hogy adja tovább becézget és még 100 apró jelet letudnák írni..De egy baj van hogy a bffemhez is vonzodik ugymond őt többet szivassa piszkálja csúfolja de jó értelemben ha szeretnétek privibe még mesélek erről.Angolon a fiunak le kellet forditania hogy love és mingyárt kettőnkre (bnom es rám)nézett.és igen ez a probléme..Nemtudom elfönteni hogy a fiú belém vagy a bnombe e szerelmes..Sokan mondtak már hogy a fiúnak bsjövök és szerelmes belém de eggyikünk sem mer lépni úgymond szerintetek lépjek vagy kezdeményezzek vagy hogy mondják ezt ha igrn akkor mit csináljak?

Köszönöm a válaszokat!:)



2018. jún. 11. 16:49
 1/2 anonim válasza:
Szia. Sztem burkolt de utalo kerdesekkel deritsd ki h te vagy a baratnod jon be neki. De ha tobben is azt mondtak h te josz be neki akk lehet benne vmi igazsag. Meg a masik az h ha a baratnodet tobbet ugymond szekalja az nem feltetlenul jelenti azt h bejon neki. Jelentheti azt is h ezzel akarja az erdeklodesedet felhivni es kivancsi a reakciodra. Remelem segitettem.
2018. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kosziii a valaszt😍esetleg nemtudnal "minta" kerdest irni vagyis h mit kerdezzek tole?
2018. jún. 11. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!