Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem az exem haverjáb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az exem haverjába. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb 1hónapot jártam az exemmel tényleg nem volt huzamosabb kapcsolat. Mi már akkor nagyon jóban voltunk a barátjával. Nem olyan értelemben. Kb másfél hónapja alakult ki köztünk rendessen a dolog Szóval magyarán egymásba szerettünk. Már 2x megcsókolt nem tudtam hova tenni ezt az egészet.szombaton ölelgetett, bújt hozzám. Jol esett hazudnék ha azt mondanám hogy nem. Vele eltudom képzelni az életem. Olyan nekem mint a másik felem. Már kezdetektől megvolt köztünk az a kémia. Múltkor erről komolyan elkezdtünk beszélgetni mondta hogy ő milyen szarnak érzi magát a barátja miatt és otthagyott. Mindegy kiis akadtam. Másnap elhivtam beszélgetni hogy mivolt ez az egész hogy otthagyott. Erre mondja hogy ő erre nemtud mit mondani mert szarnak érzi magát meg egy társaságban vagyunk és vissza megyek majd a barátjához, meg a barátja cirkuszolni fog. De majd beszél vele. Azóta 3nap telt el. Nem írt ,nem beszélünk azóta. Nem tudom mit tegyek. Mivel megértem őt is. Csak az a baj hogy én meg beleszerettem.
2018. jún. 13. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is beleszerettem az exed haverjába.
2018. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!