Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a férjem haverjába?

Beleszerettem a férjem haverjába?

Figyelt kérdés
Hogyan taszítsam az érzésem el?? Több éve ismerem de két hónapja mindennap gondolok rá és fantáziálok róla. Neki is van párja. De úgy érzem hogy cserélnék a nővel.
2014. márc. 16. 15:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
39%

Ez tök normális.

- Gondolom, hogy már legalább egy éve együtt vagytok,

- sikerült kiharcolnod, hogy feleslegül vegyen,

- már meg volt a milliós esküvő,

- most már itt az idő a megcsaláshoz is...


Zajlik az élet.

2014. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%
Koncentrálj a negatív tulajdonságaira, a férjedben meg keresd a pozitívumot.
2014. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
9%

Akkor tedd azt

Én is voltam így kapcsolatban voltam és a baátom feleségének megtetszettem. Nagyon jó barátok voltunk vagyunk még most is. De egyszer megkért a felesége hogy aludjak ott mert egyedül lesz otthon és vihar lesz és fél a viharba nem szeretne egyedül lenni. Persze én már akkor tudtam hogy kamuzik a csaj és nem fél mert előtte már tett célzásokat erre hogy ő meg én. Az a lényeg hogy megtörtént a dolog és azóta is tart ez a titkos viszony és belém szeretett a csaj és el is akart válni de azt nem engedtem neki. De ha esetleg te is megtennéd ezt hogy lefekszel a csávóval akkor azt nem fogod megbánni és akár még össze is jöhettek. Lehet hogy ezért most itt sokan megköveznének de ha el is szánod magad akkor győződj meg arról hogy benne van-e és nem rögtön a férjed hívja hogy elmesélje hogy mit is akartál. Ja és aki emiatt neheztel rám annak csak annyit hogy nem lehettek mindannyian a nejetek mellett ahogy én sem a csajom mellett tehát erre csak annyit tudok mondani hogy nincs olyan kapcsolat hogy ne lett volna félrelépés ebben 99%-ban biztos vagyok mert mostanában ahány barátom ismerősöm van mindenhol volt valami félrelépés és szakítások válások emiatt. Szóval csak azt akartam mondani hogy nincs őszint kapcsolat

2014. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
64%
Ez az amiért én nem akarok férjhez menni, és ez a rémálmom mely minden komoly kapcsolattól úgymond eltaszít. Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Talán próbáld magadban a hosszú távú jövőt előre vetíteni, és talán rájössz h nem hiába mentél hozzá a férjedhez.
2014. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%

3-as. Lehet, hogy te rossz körökben forogsz, ahol természetes a megcsalás.

Sok olyan párt ismerek, akinek van önuralmuk és hűségesek egymáshoz.

Önuralommal lelehet győzni ezeket az illúziókat.

2014. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!



Úgy érzem szerelmes vagyok belé, nem csak érzem tudom. Talán mert ő a tiltott gyümölcs.


De az érzésemet el akarom titkolni, nem pedig titkos viszonyt akarok kialakítani.

Nem volt sem milliós esküvő, nem harcoltam azt sem ki hogy el vegyen.

E miatt tévedsz első válaszadó.



Egyébként 7 éve vagyunk együtt.

2014. márc. 16. 16:00
 7/28 anonim ***** válasza:
62%
A megcsalás közel sem természetes dolog 3-as...
2014. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez tök normális. Nyilván a férjed is azért kedveli, mert egy jó fej valaki és rendszeresen találkoztok szóval minden adott.


Szeritnem egyszerűen várj. Jó eséllyel csillapul ez és vissza megy a barátság mederbe és akkor egy klassz emlék lesz neked ez a szerelem.

2014. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon tévedtek ebben nem fog visszamenni a barátság mederbe ez egyre erősebb lesz amit titkolni sem fogsz tudni mert észre fogják venni rajtad hogy zavarba jössz majd a társaságában és ő is fogja ezt látni. És majd jön az is hogy a pároddal való szex közben is rá gondolsz amikor szeretkeztek és egyre kevesebbet akarsz majd a pároddal szexelni. Szóval ehhez nagyon erősnek kell lenned ami nem fog menni mert az elérhetetlen utáni vágy az mindennél erősebb
2014. márc. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván van valami szükségleted, amit a férjedtől jelenleg nem kapsz meg, de tőle igen, illetve ezt reméled. Én a helyedben beszélgetnék a férjjel arról, mi hiányzik, mit szeretnék. Biztos, hogy ő is hasonlókat él meg. Gondolj bele milyen volt az elején, amikor minden jó volt köztetek. Kimerültek az érzelmi raktárak, de ezt fel lehet tölteni, rajtad áll.
2014. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!