Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bevállalnátok ha egy közössébe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalnátok ha egy közössébe tartoztok? Miért csinálja?

Figyelt kérdés
jött egy új lány a sport clubbunkba és mindenki össze akar hozni vele. Sokat is chatelünk de a valóságban szinte hozzám sem szól. Néha pedig olyan mintha kerülne szándékosan. Igazából nekem tetszik is de teljesen elveszi ez az önbizalmam, megugye ha szakítanánk akkr utánna tök gáz lenne mert egy közösségbe tartozunk. Ti mit tennétek? szerintetek miért csinálja ezt?

2018. jún. 17. 23:56
 1/1 anonim válasza:
Én lány vagyok és valamikor én is csináltam ezt azért ,hogy ne én hanem a fiú jöjjön oda!!! Ha te nem mész oda ,akkor nem lesz semmi. Menny nem lesz gáz. Beszélgess vele aztán egy idő után találkozzatok máshol is.
2018. jún. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!