Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti bevállalnátok túlköltekezés...

Ti bevállalnátok túlköltekezést, ha könyvvásárlásról lenne szó? Ti mit tennétek az én helyemben? (bőven lenn)

Figyelt kérdés

Nos, a helyzet az, hogy mostanában elég sokat költök. Csak két hónap alatt majdnem 60 ezer forintot költöttem el könyvekre.

Még lenne pár könyv, olyan 19 ezer forint lenne összesen, és tisztában vagyok vele, hogy nagy pénz, folyamatosan örlődök, hogy mi legyen, hétfőig kellene eldöntenem mennyit veszek és mennyiért. Ez a 19 ezer forint most elég sok lenne és a családom nem is nagyon örülne, ha ez kiderülne. Főleg, hogy anyagilag bármikor számonkérhetnek és ha kiderül, hát bizony lesz nemulass.

Szóval, ti mit tennétek? Mit tanácsoltok?


2018. jún. 9. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt, hogy egy vásárlás alkalmával elnyomtam több mint 80 ezret, mondjuk én saját keresetből.
2018. jún. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is saját keresetem van, csak a család nem nézi jó szemmel az ilyesmit...
2018. jún. 9. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Kézd meg, hogy megvannak-e PDF-ben a neten, és ami megvan, azt nem kell megvenned.
2018. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 60 ezret 1 év alatt költök könyvekre.


Csináljál egy rendszert, mint én, hogy hetente 1 könyvet szerzel be. Bár ha mindig az újabb könyvekre vadászol, amik 3000 forint környékén vannak, akkor 2 hetente vásárolj.

2018. jún. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Könyvet sosem túl késő megvenni, szoval ha nem most veszed meg őket, akkor majd megveszed legközelebb. Akár használtan is, én például elég olcsó, de szép állapotban lévő könyveket szoktam rendelni használtan. Így sokat megspórolok.
2018. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Könyvtár?
2018. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Imádok olvasni, szeretem a könyveket is. A problémám hasonló a tiédhez, plusz tömblakásban lakunk, született 2 gyerkőcöm is, így helyhiánnyal is küzdeni kellen. A megoldás egy szuper E-book lett.
2018. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!