Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Előfordult már veletek hasonló?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek hasonló?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és cseppet többet érzek a legjobb barátnőm iránt, mint szabadna, történtek már köztünk apróbb dolgok, mindig ő volt a kezdeményező, sokáig azt gondoltam, hogy esetleg érezhet irántam valamit, vagy minimum érdeklődő, mert nem volt még lánnyal sohasem, de mostanában úgy érzem, hogy inkább eltávolodik tőlem, és kijelentette, hogy nem szeretne beszélni a dolgokról, amik köztünk történtek. Nem is tudom, hogy mit várok, vagy mit szeretnék tőle, egyszerűen csak elég mélyre rántott ez az egész helyzet.
2018. jún. 21. 00:20
 1/2 Krúdy Gyula ***** válasza:

Ha ez részéről nem működik akkor azt egészen biztosan nem jó ha erőlteted. Nem ilyen, de hasonló saját tapasztalat alapján azt tudnám javasolni, hogy ha lehet akkor állapodjatok meg abban, hogy 2 hónapig nem beszéltek (ha napi szinten látjátok egymást akkor az bonyolult...). Ez a 2 hónap elméletben elég ahhoz, hogy fejben helyre tegyétek a dolgokat. A cél az lenne, hogy az érzelmi rész/ érdeklődés eltűnjön, és akkor mint lehetséges barát újra ismerkedhettek. Ha az érzelmeket nem tudod saját részről kezelni akkor sajna mint barát is el fogod bukni. Buktató a történetben, h a 2 hónap után Ő már nem akar majd újra nyitni. Ezt nehéz megjósolni.


Próbálj elgondolkodni azon mi az amit megkapsz tőle, és így mi az ami megfogott benne. Az is lehet, hogy csak valamit pótolnál az életedben és így rá akasztanád mint terhet, de bármi más is lehetséges.


Sok sikert!

2018. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Legjobb barátok vagyunk, és minden nap látjuk egymást, és segítjük, szóval persze, hogy beszélni fogunk, mert szüksége van rám, nekem is rá, és talán nincs is bajom ezzel az egésszel, jól megvagyok, talán ő is, csak.. nyilván akkor is fura, és hatással van rám.
2018. jún. 21. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!