Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek. Szerinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok egy fiúval jól meg vagyunk meg minden de sokszor másokkal sokkal jobban el tudok lenni meg sokkal jobban érzem magam mint vele barátnőm azt mondta hogy várjak mert összeillünk. De közben van egy fiú akivel előtte kavartam és folyamatosan ő van a fejemben de nem merem elmondani senkinek mert ilyenkor olyan nagy r,bancna érzem magam hogy együtt vagyok valakivel de más után vágyakozom ezért próbálom elnyomni és valahogy beleszeretni ebbe a fiúba de nem megy. Mit tegyek? 16/l

2018. jún. 25. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hülyeséget csinálsz szerintem. Beszéld meg a csávóddal a helyzetet, hogy ő is tudjon róla, hátha megoldható. Én a srác helyében meg tudnám:)
2018. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ő nem az a fajta akinek csak úgy elmondhatnám eléggé sértődékeny.
2018. jún. 25. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor törődj bele és szenvedj vele együtt vagy dobd ki és törd össze a lelkét... én próbáltam a legjobb választást leirni először...
2018. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a te dontesed
2018. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!