Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy ráírjak egy fiúra? (bővebben lent :-) )

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik egy ideje... régebb óta "ismerem", de még csak az utóbbi 1 hónapban vettem észre őt más szemmel, egy véletlen során (csak egy kis összekoccanás :D ). Azóta sajnos csak egyszer találkoztunk, mert egyébként hetenként egyszer találkozunk. Kb fél éve tetszett neki egy barátnőm, akivel el is jártak ide-oda, de végül a barátnőm elutasította, mondván, hogy csak barátként tekint rá. Ez régebben volt, akkor én is még eléggé más felé kacsintgattam, de természetesen nem lett semmi komoly belőle... a lényeg, hogy szülinapomon felköszöntött szinte elsőként (3. volt :D) és elkezdtem reménykedni kicsit jobban. Ezen a héten lesz a szülinapja, és tervezem egy pár hete, hogy ráírok privátban (felköszöntöm), és akkor hátha elkezdünk beszélgetni, stb... Amúgy 17 vagy 18 éves lesz, én most lettem 16. Még nem volt barátom sose, még nem is csókolóztam (ez lehet hogy ciki, de én szemezésnél nem jutottam sose nagyon tovább sajnos). Esetleg megkérdezhetném, hogy hogy telik a szülinapja? Segítsetek légyszi. Nagyon félek, hogy beégek, elutasít, vagy sok leszek. Ezt most nagyon-nagyon szeretném, ha összejönne. Egyáltalán ráírjak? Nem szeretnék elrontani semmit. Talán neki kéne várnia, de nem akarok megint éveket várni a semmire... mit javasoltok? Előre is nagyon-nagyon köszi a választ! :)

2018. jún. 25. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan most is írhatsz neki, cdak ne sablon dumával kezdj...

A szülinapján is írhatsz neki és nyugodtan megkérdezheted, hogy hogyan telik a szülinapja, ezzel láthatja hogy nem csak barátként tekintesz rá.

2018. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Igen, csak félek hogy egyből levágná, hogy én most többet akarok... ő a fiú, neki kéne lépnie szerintem. Csak beszégetni szeretnék vele, már az hatalmas dolog lenne nekem :)

2018. jún. 25. 22:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne a szülinapján írj. Nem biztos, hogy lesz ideje beszélgetni.

Egyáltalán nem gáz, hogy még nem volt barátod, nyugi ;)

Nyugodtan írj rá, ha kedvel, és nyilván igen, akkor még örülni is fog neki. Válassz valami közös témát. Pl azt, ami okán találkozni szoktatok. És ne félj, az első üzi borzalmasan nehéz, de aztán minden rendben lesz. Ne nyomulj, tehát ne nézd meg azonnal a válaszát, de egyébként csak lazán és bátran, szurkolok :) 18/L

2018. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi;))) hát nem annyira biztos hogy kedvel engem, ezért nem tudom, mennyire jó ötlet ez. Tudom, hogy necces a szülinapi dolog, de ez normális oknak tűnik,hogy írjak neki.
2018. jún. 25. 22:39
 5/7 anonim válasza:
100%

Sziasztok

Na mi lett a vége?Ráírtál?^^

2018. jún. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia:D csak hétvégén fogok:-)
2018. jún. 26. 11:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem pozitív az ha valaki egyértelművé teszi a szándékát

főleg félreértések elkerülése érdekében

2018. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!