Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti szeretitek a kedves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szeretitek a kedves normális kreatív fiúkat?

Figyelt kérdés
17 éves nyakig érő szőkés barba hajú fiú vagyok és tetszik egy 19 éves lány amúgy normális fiúnak tartom magam és nem vagyok egy nyomulós faja. Hetente 2-szőr szoktam személy edzőhöz járni meg szeretek sportolni például a focitis szeretem és emelet imádok festeni meg rajzolni.A lány aki tetszik már festetem is neki egy táj képet és amikor oda adtam neki nagyon örült neki.Tehát ti szeretitek az ilyen fiúka? Vagy ha egy hozzám hasonló fiú udvarolna nektek adnátok neki esélyt?
2018. jún. 27. 00:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy normális válaszokat várok.:)
2018. jún. 27. 00:54
 2/7 anonim ***** válasza:
“Nem vagyok egy nyomulós fajta” aha oké.
2018. jún. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ezek pozitív, vonzó tulajdonsàgok.De ha személyesen nincs meg az a plusz akkor sajnos ezek jelentéktelek.Viszont a jelen szituban vélhetően kapsz esélyt a lànytól
2018. jún. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En is nagyon szeretek festeni es rajzolni, de valahogy en nem jonnek ossze olyan sraccal akinek szinten ez a hobbija, nem tudom miert :D
2018. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én adnék neki esélyt mivel én is kreatív vagyok és akkor lenne legalább egy közös bennünk:D

De ettől függetlenül lehet hogy nem tetszenél (nem külsőre gondolok), mert lehet hogy olyan tulajdonságaid vagy személyiséged van ami az enyémhez nem passzol.

2018. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) De még várok egy párat:D :)
2018. jún. 27. 12:43
 7/7 anonim ***** válasza:

En gexire utalom oket a ti fajotok sosem lesz igazi ferfi. Rohhatt Normalisok annyira idegesito faxkalapok vagytok senkit sem erdekeltek mindenki utal titeket a rohadt pozitiv tulajdonsagaitokkal senkinek sem kell egy kedves normalis kreativ fiu nekunk eleteros noeroszzakolo agressziv igenytelen undorito fallosz pasik kellenek mit kepzeltel te utolso konnektor menj a pisaba a sportos testeddel inkabb kiraknalak a szemettelepre minthogy egyaltalan eselyt adjak neked.


A felreertes elkerulese vegett igen. A lanyoknak hatarozottan bejonnek az olyasfajta fiuk mint Te, altalaban :)

2018. júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!