Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális, kreatív ötleteket...

Normális, kreatív ötleteket várok. Mit kellene vennem lány barátomnak a 18. születés napjára?

Figyelt kérdés
Az ékszer már túl szokványos, de semmi ötletem sincs. Kérlek segítsetek!
2010. okt. 20. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Fiú vagy? Lány vagy? Osztálytársak vagytok/szomszédok/egyéb?


Ezek az infók is segíthetnek. :)

2010. okt. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lány vok és az osztály társa. Rengeteget gondolkoztam de semmi ötletem sincs. :S
2010. okt. 21. 14:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom szoktatok e levelezni órán (ejnye, nem illik!!! :D ) De én bnőmmel, miután végeztün, összeszedtem az összes levelezésünket (tényleg keveset leveleztünk, de 4 év alatt azért csak összegyűlt), beszkenneltem, kinyomtattam s beköttettem.


Ugyanezt meg lehet tenni közös fotókkal, chat logokkal, emailekkel, stb. biztos vannak ilyen közös emlékeitek, ha most lesz 18 akkor gondolom 4 évig voltatok osztálytársak.

2010. okt. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja mondjuk nem írtad, hogy mennyire vagytok jóbarátnők ezek nyílván csak ilyen "legjobbarátnők" kapcsolatnál jó ötletek.


Egy sima haver biztos meglepődne ha előállnál közös képekkel szépen bekötve :D

2010. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát igen, ennyire azért nem vagyunk jóba...de az ötlet tetszik! ez nagyon kreatív, csak épp felhasználni most nem tom. :S

Ha még eszedbe jutna vmi, akkor várom! ;) És köszi az előzőt!

2010. okt. 21. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!