Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes belém?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tisztázzuk, én vagyok a fiú!

Minden nap amikor közösen van óránk (nagyjából mindig)

Engem néz, néha akkor amikor én is őt nézem, összeakad a tekintetünk, tőlem kéri el a tegnapi feladatok megoldását ha ő éppen

Amikor szerelmet vallottam neki(ami elég nehezen ment)

Időt kért tőlem a válaszra, ami szerintem azt jelenti hogy bejön nekem, csak fél kimondani, olyan aranyos. :)

Szerinetek szerelmes belém?

16/L; 16/F.



2018. jún. 27. 11:21
 1/3 A kérdező kommentje:

4. Sorban nem fejeztem be.

Ha ő éppen nem csinálta meg.

2018. jún. 27. 11:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem van nála esélyed sok szerencsét. ;)
2018. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha időt kér, akkor nem kellesz neki. Ez egy alap szabály, még Simon tanította és van benne valami. Az, hogy néz meg stb. az lehet attól is, merthogy nem tudja pontosan, hogy mit érez, de ő nem szerelmes, valószínűleg szimpatizál veled. Adj neki időt, hívogasd el valahova, közös programok, kisebb ajándékok meglepiből, aztán hátha. Sok sikert!
2018. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!