Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok, de nemtudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de nemtudom mit tegyek, többi lent?

Figyelt kérdés
Nemrég(2) éve kikötlöztem Bécsbe és van az osztályban egy lány akit nagyon szeretek A nyáriszünetbe beszéltünk meg minden Jóba voltunk(mondtam neki hogy mit érzek facebookon)de elrontottam,és összevesztünk.Ez már 1 éve Azóta mindenhol letiltott? A lány még mindig kedves velem.Most az év vége és nemtudom hogy hogy mondjam el neki hogy még mindig nagyon szeretem,meg minden (elsö szerelem)Azóta mindig gondolok rá,de mivel ne mvagyok valami magabiztos,nem merem a szemébe mondani hogy mit érzek,de tudom,hogy ez lehet az utsó esélyem nála.Nemtudom mit mondjak neki,... Ezt el akarom mondani neki,még a jövő hétig,hogy én őt akarom,mindegy milyen áron,de félek a kínos csendől,meg attol hogy nem-et mond. Én 15 vagyok ő 14. Tudom korai a szerelemre,meg barátnőre,de igy,hogy tudom hogy ő nekem a legjobb,nem akarom elszalasztani mert lehget bánnifogom életem végéig. Nemtudom hogy,miként,mikor csináljam,iskolába mondjam hogy beszélni akarok vele?Iskola után? Hogy mondjam?Mit???????
2018. jún. 22. 18:15
 1/3 anonim válasza:

Szia. Nagyon cuki vagy:) Szerintem kapd el suli után, amikor kiment az ajtón vagy ilyesmi. Én örülnék neki. Tényleg lehet hogy bánnád ha elszalasztanád ezt a lehetőséget...Szurkolok :)

13/L

2018. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2018. jún. 22. 21:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó lenne egy csomó tipp mert nagyon felek,és már idő sincs sok. Amúgy nem nézek ki valami jól,de ő gyönyörű.
2018. jún. 22. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!