Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Míért keres az exem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Míért keres az exem?

Figyelt kérdés
Pár napja az egyik exemet bekövettem az új insta oldalamon.. Gondoltam ha a régin meg volt nem lessz baj ha itt is be követem. Aznap mèg làtom irta h miert akarom kovetni..erre a valszom h miert ne ha a regi onstamon is meg volt. Aznap nekem nem jott ertesites masnap nezem az onstamat latom hogy meg elozo nap irta hogy: jaa értem! Am mizu? Rég láttalak.. en erre azt irtam h nm suruen fog mert nem ott vagyok mar suliba ahol o lakik.. es azota meg nem volt fent utoljara mikor nm lattam h irt es nm irtam nki vissza annyit irt h jo akkor ne irj vissza..... de hisz van baratnoje vagyis tudom hogy van neki de h meg eggyutt e vannak nmtudom.. miert kereshetett engem ujra fel? Es par kepemet like olta is... nm ertem meg amikor veletlen ossze futunk mindig megszolittt akkor is ha javeri tarsasagba van es egy “bulin” mondjuk inkabb fellepesen onis ott volt es enis ket enekes lepett fel, o is ottvolz es enis.. a baratnoje leg elol allt a sorba es o meg oda joot le hatulra es most nm tudom eldonteni hat igy nagyjabol mellettem is de mogottem is ott allt szoval fele fele es mikor egymasra neztunk akkor mind ketten zavarba voltunk rajta is lattam h zavarba jott es persze enis.. es a baratnojr elol volt en meg hatul es nm a baratnojenel volt elol hanem hatra jott ahol voltam..😱 es olyan vedelmezoen allt mellettem mint regen ha valaki kozelembe jonne... es utoljara is egyszer mikor akkor is egyedul volt de marvolt baratnoje egyik este olyan 18;00korul setalok haza fele hallom h valaki kiabal erre hatra nezek o volt az de nel nekem kiabalt par haverjanak.. erre azokkal megall beszeleni enmeg igy magamba jezusom okke.megyek tovabb hatranezek meg mindig beszeltek masodszor hatra neztem mert megerzesem volt es mar jott utanam egyedul.. ott jott mogottem el kezdett gyorsittani es oda jott mellem elkisert teljesen haza meg tovabb i mentunk aztan utanna megint vissza setaltunk hozzank de megint tivabb mentunk es ismet visszafele de akkor mar megalltunk elottunk es akkor is furcsan neztunk egymasra es full zavarba voltunk. Es mikor mar jo messe volt egy hazzal egymastol hatra kellett neznem hatra neztrm es o hattal ment elore es folyamat vissza fele nezett utannam megalltunk es neztunk egymasra oda kiabal h jo a segged meg mindig mondom neki okee de neked van baratnod es akkor meghusta a vállát es intettunk egymasnak es elmentem haza.. segitsetek miez??
2018. jún. 27. 13:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Ne a hejes irassal foglalkozzatok hanem azzal amit irtam gyorsan irtam
2018. jún. 27. 13:59
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Pedig már épp akartam írni hogy a nyelvtannal is törődhetnél.

Na de így ezt lelőve azt mondanám, hogy csak az ingyen szexre kellesz neki amíg nem talál új csajt.

2018. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
HEJES ÍRÁS 😂😂😂😂😂
2018. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

SZERINTEM te meg ne az exeddel foglalkozz 😂😂😂

Ha hülye maradsz, csak qvának leszel jó 😂😂😂

2018. jún. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!