Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most kiszerettem belőle? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kiszerettem belőle? Nem tudom mit érzek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már 5 hete járunk. Az első randin már éreztem iránta valamit és minnél töbször találkoztunk annál inkább beleszerettem. Az a baj hogy én nehezen hiszem el hogy belém szerethetett volna hiába mondta h szeret. Sose írt rám és amikor több napig nem találkoztunk és megkérdeztem hogy holnap találkozunk-e mondta h neki nem jó. Én erre biztos voltam benne hogy nem is szeret igazán és olyan bánatos voltam és mérges rá, hogy fejben szakítottam vele. Úgy is éltem meg mint egy szakítást. De ezt azóta megbeszéltük és elhiszem hogy szeret, de én azóta nem érzek úgy iránta mint azelőtt, pedig tényleg szeretem meg más lányra nincs is szükségem csak rá. Nem akarom elveszíteni, de most nem tudom hogy érzek iránta mert nekem olyan mintha szakítottam volna vele. Tudom hogy nagy baromságnak hangzik az egész, de most nem tudom mit gondoljak. Ez az egész 1 hete történt.

2018. jún. 29. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy felhőtlenül boldog a kapcsolatodban, akkor nem lehetsz igazán szerelmes. Beszéld meg a pároddal.
2018. jún. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elmúlt a rózsaszín csillámporos köd. Ez minden kapcsolatban bekövetkezik. Kinél előbb kinél később.

Viszont mindenképp beszélj vele, és ha nem szereted akkor szakítsatok. Így csak egymás idejét raboljátok, miközben esélyetek lenne egy másik kapcsolatra

2018. jún. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy érzem ha nem lenne velem hiányozna az életemből. Szeretek vele lenni és összebújni vele, megcsókolni. De egy nap kb 6x megváltozik a véleményem hogy mit is érzek. Olyan mintha velem lenne a baj, mert mostanában elég depressziós vagyok és másokkal is elég közömbös vagyok. Nem tudnám más lánnyal magam elképzelni, de néha úgy érzem mintha barát lenne de mégis több. :/
2018. júl. 1. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!