Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti bátrak vagytok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti bátrak vagytok olyan téren, hogy ha tetszik nektek egy srác, akkor mertek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 29. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Igazából egy meleg lány vagyok de amugy igen.
2018. jún. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ha nagyon tetszik valaki, akkor elég esetlen vagyok...
2018. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, sose szólnék hozzá. Amíg a látókörömben van, addig le vagyok fagyva. Én egyedül halok meg.
2018. jún. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze bár én inkább szeretem elcsavarni a fejüket és elérni hogy ő kezdeményezzen :D
2018. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szenvedek de nem merek odamenni soha inkább elásom magam
2018. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Erositem az inkabb meghalok minthogy odamenjek es leegessem magam csoportot.
2018. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
+1 az inkább meghalok minthogy magamtól odamenjek hozzá csoporthoz:D
2018. júl. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem ha tetszik valaki akkor megprobalom nagyon nagyon lazán kezelni,és inkább csak haverkodni vele, szóval ha kezdeményezek is, akkor is csak ilyen viccelodosen, semmi komolyság, aztán megprobalok sokat mosolyogni meg minden, hogy érezze azért hogy érdekel.:)
2018. júl. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
En nem vagyok felos ilyen teren, ha nem csinalok semmit, nem biztos, hogy lesz egyszer ebbol valami. Volt egy srac, aki tetszett nekem, en egyaltalan nem tetszettem neki, aztan vettem a batorsagot, es neten rairtam. A beszelgetesek alatt belemszeretett es a kulsom is megtetszett neki, most egyutt vagyunk. Es ebbol semmi nem lett volna, ha nincs merszem irni neki.
2018. júl. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Az egyik jó barátomba szerettem bele és egy idő után úgy voltam vele, hogy most vagy soha. Elé álltam és megmondtam neki. A második lépést már ő tette meg. Azóta eltelt 4 év és együtt vagyunk. Ha akkor nem léptem volna nem lett volna semmi. Persze én előtte ismertem egy idegennel nem ment volna.
2018. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!