Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy 17 éves srác vagyok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 17 éves srác vagyok és nagyon tetszik egy 19 éves lány. Szerintetek gáz? Értelmes válaszokat várok.

Figyelt kérdés

Akit érdekel a történetem az olvassa el.:)

Tavaly Novemberben ismertem meg a lányt hosszú szőkés barna hajú egy magasak vagyunk mindketten 170cm magasak vagyunk egy gyülekezetbe járunk hetente kb 3-szór látom amikor először meg láttam már akkor is tetszett de igazán múlt hónapban jöttem rá hogy szerelmes lettem belé egyébként eddig egy lányba sem voltam szerelmes ő az első igazából akkor lettem bele szerelmes amikor elkezdtem vele beszélni és nagyon tetszik a kisugárzása mosolygós típusú lány eddig egy nő sem érdekelt meg úgy voltam vele hogy minek még de ővele simán eltudnám magam képzelni barátaimat is meg kérdeztem ők is aszt mondták hogy nem is látszik a kor különbség.Egyéb ként elég nehezen vettem rá magam hogy többet beszéljek vele mert mikor meg látom zavarba jövök és még ijen sem történt velem.:D egyébként azért is tetszik még a lány mert nem festi az arcát meg nem hord festet mű körmöket a természetes szépségét használja amivel engem teljesen lehengerel és ritkán látok ilyet a mai lányoknál egyébként ahogy észre vettem nem csak szép de okos is. amúgy amióta szerelmes vagyok belé azóta minden nap kb 1000-szer az eszembe jut és már azon kapom magam hogy hiányzik de úgy vagyok vele hogy már eleget beszéltem vele és elfogom hív ni egy fagyira szerelmet még nem akarok vallani.:)


2018. jún. 18. 16:26
1 2
 1/13 anonim válasza:

Szerintem ez picit sem gáz

A szerelem nem koron mulik hívd meg ha vele vagy, legyél kedves, de ne nyomulj

2018. jún. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.:)
2018. jún. 18. 16:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is 17 vagyok és fiú és pont nekem is egy 19éves lány tetszik/tetszett. Előtte azt hitten, hogy esélyem sem lenne egy idősebb lánynál. De kiderült, hogy nagyon bejövök neki és nagyon bír, volt már köztünk több is. Szóval én is azt mondom: a kor csak egy szám, nem számít semmit!
2018. jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ meg a pozitív vissza jelzést mind a két válaszoló nak. :) De várom még a válaszokat. ;D
2018. jún. 18. 17:00
 5/13 anonim ***** válasza:
Makaróni (Macron) is gyakorlatilag az anyját vette el... Berlusconi viccet is csinált belőle de ez már mellékes... Szóval nem ha nála nem nálad sem
2018. jún. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Én mindig azt tanácsolom az öcsémnek (18) hogy idősebb lányoknál próbálkozzon kb 22 eves korig.

En 20 eves vagyok es en is osszejonnek 1-2 evvel fiatalabb fiuval. Foleg hogy nemelyik fiu idosebbnek is nez ki :D

Szerintem nem kellene felned!

2018. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mondjuk örülök ha szerinted nyugodtan probálkoszhatok idősebbnél. :)
2018. jún. 18. 17:19
 8/13 A kérdező kommentje:
De amúgy még várok válaszokat. :)
2018. jún. 18. 20:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz ha idősebb a lány aki tetszik, nekem is tetszettek már fiatalabb srácok. A fagyi pedig egy jó ötlet.😉😁 Sok sikert!!^^ 17/L
2018. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A barátom 18, én 19 éves vagyok. 11 hónap van köztünk. Soha semmiben nem gátol minket a "korkülönbség", teljesen észrevehetetlen. Szóval egyáltalán nem gáz, ezek csak számok.
2018. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!