Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolatban élek de lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élek de lehet beleszerettem egy nagyon jó barátom barátjába. Ez lehet vagy csak a kapcsolatom nem jó már?

Figyelt kérdés
2 éves a kapcsolatom és igaz, nem a legszuperebb az elmúlt időben és korábban is voltak néha fondok de eddig azért úgy gondoltam kellően szeretjük egymást és megoldunk mindent. Egy hónap és évfordulónk is lesz (ezért még nehezebb a helyzet). Mostanában (kb 2-3 hónapja) elég erős vonzalmat érzek egy az egyik legjobb barátom haverja iránt. Nem találkozunk gyakran és mindig csak mások társaságában, nem is akartam semmit az egésztől, azt hittem csak múló vágy mert fiatal vagyok (19) és talán csak unatkozom.. nem akartam hogy átmeneti dolgok miatt tönkre menjen a kapcsolatom ami komoly. Viszont tegnap azon kaptam magam amikor a párom hozzám vágta hogy alig beszélünk már, hogy teljesen igaza van. Az utóbbi hónapban tényleg eltávolodtam tőle és a szexel is voltak bajok (mostanában nem kívánom úgy mint régebben). Lehet mégsem átmeneti az amit a haver iránt érzek vagy ő csak alibi, esetleg intő jel ami mutatja mennyire instabilak az érzéseim..nagyon sokat csekkolgatom a közösségi oldalakon a "havert" ami szintén nem segít de nem tudom megállni hogy ne nézegessem és gondolkoztam rajta elég sokat... mit kéne tennem?

2018. júl. 3. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
hallgass a szívedre, ne az eszedre
2018. júl. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy komoly ez a kapcsolat...
2018. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is pont ebben a helyzetben vagyok, totál tanácstalan vagyok én is:/

Próbáltál már erről beszélni a barátoddal? Lehet,hogy meg tudjátok beszélni a dolgokat...

2018. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha már szívesen gondolsz egy másik férfira,és nem csak egy pillanatnyi jól eső érzést ad,hanem hosszabb ideje így van ahogy írtad,akkor a legjobb amit tehetsz,hogy elköszönsz a barátodtól.Te mit tanácsolnál egy hozzád közel álló barátnődnek ha ugyan ebben a szituban lenne?
2018. júl. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!