Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hagyjam az egészet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
Szóval van egy osztálytársnőm akivel elég sok ideig semmit nem beszéltem, de egy matekórán mellé ültetett a tanár.Ez már volt legalább 1 éve.Elkezdtünk folyamatosan beszélgetni a számok helyett és egyre inkább megkedveltem.Eleinte nem volt annyira intenzív.Aztán elültettetek de így is sokat beszélgetünk matekórán kívül egyszer-kétszer skypeoltunk de sose kettesben.Aztán január körül sok minden történt velem és elhanyagoltam nem beszélgettem vele.Két-három hónap után mikor már viszonylag helyreálltak a dolgok újra kapcsolatba lépni viszont már csak társaságban beszélgettünk.Ezután már csak rá tudtam gondolni.Nem tudom miért talán kellett valaki akivel meg tudtam osztani a problémáimat.Ez szünet nélkül így maradt.Most júniusban elég sokat beszélgettem vele persze csak társaságban.Aztán múlt héten megtudtam hogy egyik legjobb barátomnak tetszik már kb 1 hónapja.Úgy gondolom hogy neki több esélye lenne mint nekem.Próbáltam elfelejteni a lányt de nem megy.A lánynak elmondani egyszerűen nem akarom mert néha úgy gondolom hogy aligha lenne arra esély hogy viszonozza és jobb ha nem tudom biztosra hogy ő nem érez így mint hogy legalább el tudjam hitetni magammal hogy van esélyem.

2018. júl. 5. 19:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Az 4. sorban az hogy újra kapcsolódni valószínüleg valami piszkozat ami ott maradt.Bocsi
2018. júl. 5. 19:23
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem tudsz vele lenni kettesben, hívd el valamerre, meglátod hogy reagál rá. Ha elmegy, a találkán meglátod hogy viselkedik, abból még több dolgot tudsz leszűrni. Az őszinteség híve vagyok, de az érzelmek bevallása a legtöbb esetben nem szokott jól elsülni, valószínűleg letámadónak érződik, olyan mintha nyomást helyezne a másikra és úgy gondolja azonnal lépnie kell, ezért jobb inkább fokozatosan haladni.


A lány nem egy tárgy, akit passzolgatni kell ide-oda. Ő is ember, saját gondolkodással, érzelmekkel. Az, hogy tetszik a legjobb barátodnak is, egy dolog, most ezzel nem nagyon tudsz mit csinálni. Ha tetszik a lány és tényleg vele akarsz lenni, akkor lépj, ne okozz magadnak szenvedést teljesen értelmetlenül. Majd ő eldönti te vagy szimpatikusabb neki, vagy esetleg a barátod, hidd el képes rá. ;) Mi értelme annak, hogy elhiteted magaddal, hogy lehet valami? Azon kívül, hogy szerinted nem fog annyira fájni. Abban biztos lehetsz, hogy mikor látod mással összejönni - pl. a legjobb barátoddal - mert nem léptél, az jobban fog fájni, mintha elutasítana. Elutasítás után legalább tovább tudsz lépni, letudod zárni a dolgot és egy másik lánynál nem ő vagy az ő esete fog a fejedben járni állandóan.

2018. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jobb, ha kétségek között hagyod magad, mert egy csomó időt azzal fogsz tölteni, hogy szenvedsz. Ahelyett, hogy megtudnád, mi a helyzet és összejönnétek/tovább lépnél
2018. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Már megtetted. :)
2018. júl. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha akarsz valamit tőle, akkor megpróbálhatod esetleg felszedni; ha meg nem , akkor ne próbáld , mert akkor minek? De reálisan kívülről kéne valahogy megpróbálnod ránézni erre a szitura; hogy ha kivülről néznéd ezt a szitut, szerinted az adott srácnak (neked) lenne-e esélye; szóval megpróbálhatnád kívülállóként , mások szemével; esetleg egy külső valakit megkérdezni, hogy hogyan lát titeket.
2018. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3-as hogy érted?
2018. júl. 6. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!