Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire számít ez a magasság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít ez a magasság különbség?

Figyelt kérdés

ha a fiu kb 25 centivel magasabb nálam hogy csokolozunk?

már 3hónapja ismerkedek egy fiúval. nagyon szerelmes vagyok belé ő is belém. még nem csókolóztunk, én nagyon szeretnék meg szerintem itt az ideje csak még nem jött el a pillanat. De nem is ez a lényeg.

Ő 179cm én meg 158 cm vagyok (tudom kicsi vagyok..) és mivel még sose csókolóztam és nem isntudom hogy kell főleg nem azt hogy hogyan tudunk mi csókolózni amikor nem is érek fel odáig xd

ez most elég hülye kérdésnek tűnhet de tényleg írjátok meg hogy nektek volt e már olyan hogy egy sokkal nagyobb illetve kisebbi emberrel csókolóztatok és hogyan, milyen pózba álltatok . Vagy csak ülve sikerült?

Köszi az válaszokat :D


2018. júl. 6. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:
92%
Ne parázz, ha már három hónapja ismerkedtek, akkor belemehetsz egy csókba. Csak nézz mélyen a szemébe, húzódj közel hozzá és állj lábujjhegyre. Érteni fogja. Meg fog tartani és le fog hajolni. Aztán innentől már minden sima ügy. Csak élvezd ;)
2018. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!