Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a főnökömbe....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a főnökömbe. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, diákmunkában pincérként dolgozom már több mint egy hónapja. És van egy nagyon helyes (kis)főnököm( a közvetlen főnököm, úgyhogy napi szinten találkozom vele). 24 éves, én úgy tudom, hogy nincsen barátnője, de nem biztos. Nekem szerintem pont ő az ideális, mind külsőleg és belsőleg is. Nem a pozíciója vonz, hanem a személyisége. (És még szőke hajú is *-*)

Van olyan nap, amikor folyton engem néz, ha ránézek meg elnéz, mintha zavarba lenne. Meg mondta, hogyha bármibe tud segíteni, szóljak neki, meg megkérdezi, hogy érzem magam, stb. Másnap meg le se szar, van amikor nem is köszön, mintha kerülne is. Úgyhogy nem tudom, hogy mit érezhet irántam. Nem az a típus, aki szégyenlős, és nem merné elmondani ha szerelmes lenne belém. Csak akkor meg nem értem, hogy egyik nap miért ilyen,másik nap meg nagyon kedves. És nem hinném, hogy azért mert rossz napja volt, vagy mert ideges, mert másokkal ugyanúgy viselkedik, csak velem nem.

Néha tényleg kicsit bunkó vagyok vele, mert nem tudok, hogy mit érez irántam, és ez nagyon zavar. De egyépként általában kedves vagyok vele. Nem mutatom ki neki az érzéseimet, és nem is akarom, hogy rájöjjön,amíg nem tudom biztosan, hogy mit érez irántam. Lehet, hogy régi módi felfogás, de én akkor is úgy vagyok vele, hogy a férfi kezdeményezzen. Én nem is akarok utána futni, mert nem akarom, hogy minden k**vannak elhordjanak. Már csak két hetet dolgozom ott, úgyhogy abból nem is lenne baj, hogy a főnököm, mert ha esetleg összejönnénk (mire összejönnénk) én már el is mennék onnan.

Szerintetek miért ilyen? Én hogy viselkedjek vele? Vajon miért csinálja ezt? Szerintetek ő is szerelmes belém?



2018. júl. 10. 17:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha a főnököd akkor elvárt hogy kedves legyen veled. Valószínűleg semmit sem akar tőled csak beképzeled magadnak az egészet.
2018. júl. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Lehet. Nem tudom. Már a többiek is mondták, hogy máshogy viselkedik velem. És a többiekkel eléggé távolságtartó, úgyhogy szerintem csak azért mert a főnököm, nem lenne velem ennyire kedves.

De lehet hogy tényleg csak beképzelem. Csak mikor már mások is mondták ezt, annyira megörültem, hogy teljesen elvesztettem a realitásérzékemet.

2018. júl. 10. 17:20
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Te korodban a 7 év nagyon sok. Semmi értékelhetőt nem tudnál neki nyújtani.
2018. júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szerintem azon kívül, hogy majd a gimnázium után egyetemre is szeretnék menni, ő meg már befejezte, szerintem annyira nem nagy különbség. Meg ugye nyáron otthon lakom. Egyépként kollégiumban, és iskola mellett is dolgozom, csak a legszükségesebbeket fizetik a szüleim. A szexualitással,meg még kb egy fél évet csak tud várni.
2018. júl. 10. 17:32
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

szerintem meleg. viccet félre téve:

attól, hogy belészerettél, még nem biztos, hogy ő is beléd szeretett :) Lehet, hogy neki más tetszik. Ne éld bele magad, mert nagyon beütheted a bokád.

Jöjjön a pozitiv hozzáálás:

Lehet, hogy azért "szar le" mert ahogy irtad néha bunkózol vele. Ez a fiúkat összezavarja ha egyik nap kedves vele egy lany a masik nap meg tök bunkó.

2018. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Nézd meg a Koi wa Ameagari no You ni (After the Rain) című rajzfilmet.Azután gondolkozz.
2018. júl. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
27%

#4: Maradjunk annyiban,hogy szerinted nem sok,de amúgy igen. Abból is látszik,mennyire gyerek vagy,hogy oda vissza vagy egy majdnem idegen emberért,pedig csak azt látod,milyen a munkában,de egy ember nem ebből áll.

Benned MAXIMUM egy potenciális szórakoztató partnert találhat, barátnőnek meg keres egy érett lányt,akivel komolyan lehet tervezni, van egzisztenciája, esetleg valami stabil munkahelye, amiből anyagilag is hozzá tesz egy komoly kapcsolatboz,nem diákmunkabol él,ne viccelj már.

2018. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#5

Kösz...

#6

Az oké, hogy lehet, hogy őt összezavarja, de engem is amikor ő csinálja ezt. Azzal, hogy ne eljem bele magam sajnos mar elkestem.

#7

Oké.

2018. júl. 10. 18:17
 9/20 A kérdező kommentje:

#8

Tudom, hogy igazad van, de akkor is nagyon szar ezt beismerni.

2018. júl. 10. 18:19
 10/20 A kérdező kommentje:

#6

Amúgy az nem film, hanem anime.

Még csak az első részét néztem meg, de nagyon nem ugyanaz a szitu szerintem. Mert azért a 17-45 és a 17-24 között nagyon nagy különbség van. Másodszor nekem nincsenek olyan furcsa dolgaim mint annak a csajnak. Meg szerintem ő már nem szerelmes, hanem megszállottan rajong. Nekem nincs apakoplexusom se. Meg a velem egykorú, vagy 1-2 évvel idősebb srácot is tetszettek,volt barátom, aki 1 évvel fiatalabb is volt nálam és nem csak aki min. 5 évvel idősebb. Értem, hogy miért mondtad, hogy nézzem meg, meg ha lesz időm végig is nézem,de azért szerintem -legalább így- már te is látod, hogy mennyi különbség van köztem és a főszereplő lány között.

2018. júl. 10. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!