Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a főnökömbe....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a főnökömbe. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, diákmunkában pincérként dolgozom már több mint egy hónapja. És van egy nagyon helyes (kis)főnököm( a közvetlen főnököm, úgyhogy napi szinten találkozom vele). 24 éves, én úgy tudom, hogy nincsen barátnője, de nem biztos. Nekem szerintem pont ő az ideális, mind külsőleg és belsőleg is. Nem a pozíciója vonz, hanem a személyisége. (És még szőke hajú is *-*)

Van olyan nap, amikor folyton engem néz, ha ránézek meg elnéz, mintha zavarba lenne. Meg mondta, hogyha bármibe tud segíteni, szóljak neki, meg megkérdezi, hogy érzem magam, stb. Másnap meg le se szar, van amikor nem is köszön, mintha kerülne is. Úgyhogy nem tudom, hogy mit érezhet irántam. Nem az a típus, aki szégyenlős, és nem merné elmondani ha szerelmes lenne belém. Csak akkor meg nem értem, hogy egyik nap miért ilyen,másik nap meg nagyon kedves. És nem hinném, hogy azért mert rossz napja volt, vagy mert ideges, mert másokkal ugyanúgy viselkedik, csak velem nem.

Néha tényleg kicsit bunkó vagyok vele, mert nem tudok, hogy mit érez irántam, és ez nagyon zavar. De egyépként általában kedves vagyok vele. Nem mutatom ki neki az érzéseimet, és nem is akarom, hogy rájöjjön,amíg nem tudom biztosan, hogy mit érez irántam. Lehet, hogy régi módi felfogás, de én akkor is úgy vagyok vele, hogy a férfi kezdeményezzen. Én nem is akarok utána futni, mert nem akarom, hogy minden k**vannak elhordjanak. Már csak két hetet dolgozom ott, úgyhogy abból nem is lenne baj, hogy a főnököm, mert ha esetleg összejönnénk (mire összejönnénk) én már el is mennék onnan.

Szerintetek miért ilyen? Én hogy viselkedjek vele? Vajon miért csinálja ezt? Szerintetek ő is szerelmes belém?



2018. júl. 10. 17:08
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Az 5-ös válasz törölve lett, úgyhogy így a számozásom is eggyel csúszik.
2018. júl. 10. 19:01
 12/20 anonim ***** válasza:
50%
Ha annyira nem fontos neked, akkor hagyd azt a ven foszert ^^ lehet hogy a vegen valahogy megbantana teged vagy valami. (Mert esetleg kanos es szeret fiatal csajokat dugni az idos tapasztalt bacsika) Viselkedj vele kozombosen. Valoszonuleg azert nem tortent meg semmi mert nincs semmi mint ahogy te is irtad, nem ugy ismered mint aki nem merne elmondani ha szerelmes.
2018. júl. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Utolsó(nem tudom, hanyadik voltál)

Nem idős. 24 éves. Csak ha meg mégis szerelmes belém, csak nagy nehezen bebeszélném magamnak, hogy nincs így, akkor meg megint én koppannék.

2018. júl. 11. 12:21
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
#13: Azta,mekkora veszteség lenne...
2018. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem koppannal kedves kerdezo. Ha szerelmes beled akkor azt a tudtodra fogja adni, ami tobb lesz mint hogy megkerdezi hogy erzed magad MINIMUM EGY RANDIT KERNE TOLED!!! NE BESZELJ BE MAGADNAK SEMMIT mi a francert beszelnel be magadnak barmit is?! Ne legyel mar bolond.
2018. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#14

Nekem igen, az lenne.

#15

Nem tudom és fogalmam sincs.

2018. júl. 11. 19:48
 17/20 anonim ***** válasza:

Ne emeld már ki ennyiszer...

Pár év, és a mézes-mázas tini hülyeségeidnek vége, ő meg talál egy korban hozzá illő nőt, te meg fejezd már be...

2018. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy szerelmes beléd, sőt biztosan nem. Ne csinálj semmit! Ha tetszik neked, akkor legyél vele kedves, menj oda hozzá, és kérdezd meg, milyen napja van? Mit csinál a hétvégén? Ha már volt némi beszélgetés köztetek, akkor jelöld be a Facebookon. Ha nem is jöttök össze, attól még barátok lehettek, aztán ki tudja? Minden pasi a kedves, mosolygós, barátkozós lányokat szereti, nem azt, aki bunkó! Most fordított helyzetben te a bunkó pasikra buksz vagy azokra, akik kedvesek? Ez meg, hogy elmondod neki, mit érzel, mire jó? Meglepődik és hibbantnak fog nézni! Még csak el se hívd randira, semmi ilyen! Ha összebarátkoztál vele és tetszel neki, majd ő elhív. Ha nem hív, akkor van barátnője vagy nem tetszel neki, olyan is van.
2018. júl. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak beképzeled magadnak, de fontos tudnod hogy kevés az ilyen fonokos kapcsolat amiből jól lehet kijönni. Úgy gondolom inkább hagyd és keress mást, de ez a te dontesed és felelősséged.
2018. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
#6 dikk azt írja rajzfilm XDDD
2021. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!