Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az exem megcsalt a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem megcsalt a legjobb barátnőmmel, most pedig összejöttek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindhárman egy osztályba járunk, rettegek a szeptembertől, mert én még mindig szeretem a volt barátomat, és nem bírnám látni őket minden nap. Nagyon fáj az egész. Más barátom nem nagyon van, annyira egyedül érzem magam. Mit csináljak? Már iskolaváltáson is gondolkoztam... Valaki aki hasonló helyzetben van, esetleg akar beszélgetni? 17/L
2018. júl. 11. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hallottad már, hogy ha becsukódik egy ajtó, azzal kinyílik egy másik? Először is, még csak július van. Élvezd a nyarat! Szeptembertől meg szerezz új barátokat! Nyiss az eddig figyelmen kívül hagyott osztálytársaid, évfolyamtársaid felé. Ne válts iskolát, ne menekülj.
2018. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, engedd el
2018. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi szeptember még nagyon messze van, a legfontosabb az hogy hagyd magad tovább lépni, nem érdemes nézegetni a képeket meg emlegetni a szituációt. Élvezd ki a nyarat. Simán találsz új barátokat, nekem ilyenkor közép iskolába szinte mindig uj baráti köröm volt minden évben.
2018. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Én ha ilyen helyzetben lennék biztosan más iskolába mennék ahol tiszta lapokkal kezdhetnék, és ahogy előttem is írták elvezd a nyarat még csak július van próbálj barátkozni kapcsolatokat teremteni. A pasit és a “barátnőd” pedig hanyagold teljes mértékben
2018. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én biztos sulit váltanék, vagy már nyáron elkezdenék új barátokat szerezni azok közül, akik a sulimba járnak.
2018. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ebbe bele sem mertem gondolni. Nekem is honló esetem volt.. a legjobb bártőmnek pont az ideálja az én volt barátom. Én még mindig nagyon szeretem de ezt a srác se a legjobb barátnőm nem tudja. Egyedül a legjobb barátnőmet azt tartja vissza hogy neki távkapcsolat lenne. Nem akarok kárörvendő lenni de nem élném túl ha úgy kéne mosolyogom meg tanácsokat adnom neki. Ha ez aa közel jövőbe megtörténik lehet hogy önzőség de szerintem én minden reggel úgy fogok kinézni mint eg zombi :D és még színjátszó körre se kéne beiratkoznom mert már profi lennék. Persze ilyenkor jönnek a bunkó emberek nem egyszer megkaptam: "a barátnődnek joga van össze jönnie a pasiddal, így jártál." "szeress ki belőle" akkor, "hogy lehetsz ilyen önző?"

Ilyenkor belegondolok hogy vajon ezek az emberek ha ilyen helyzetbe kerülnének akkor is ezt mondanák maguknak? Mert szerintem nem :)

Teljesen át tudom érezni a problémád, és nagyon sajnállak én már most sírás szélén állok és csak lapítok hogy minden rendben hogy ne legyek önző! (De persze egyes idegen emberek szerint mégis az vagyok a téma terén, bár ezt nem tudom hogy logikázták ki:D )

Senki nem látja a szenvedő felet, mindenki az "újdonsült párt" védi.

2018. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, ahogy láttam mindenki örül nekik. Az az 1-2 ember akikkel erről beszéltem is azt mondták hogy ő már az exem, a barátnőmnek joga van vele lenni. De nem gondolnak arra hogy nekem ez mennyire fáj??:(
2018. júl. 11. 19:25
 8/10 anonim válasza:
Voltam hasonló helyzetben..nagyon rossz..Igen..senki nem látja a te oldalad :).Ha teheted válts sulit..Attól is függ hosszú távon hogy fogod bírni a dolgot hogy milyen vagy érzelmileg..Én anno ott hagytam munkahelyem..Jó döntés volt!!Tedd te is ezt a sulival ha teheted :)
2018. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha gondolod, írj. :)
2018. júl. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem felejsd el és keres más barátokat és élvezd az életet
2018. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!