Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bátrabb lányok! Ti hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bátrabb lányok! Ti hogy szoktatok kezdeményezni ha tetszik nektek egy srác?

Figyelt kérdés
Valaki nem tudna bátorítani?
2018. júl. 11. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Ha bátrabbak, akkor nyílván.
2018. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Mit kell ide bátorítás? Nem veszíthetsz semmit, ha kezdeményezel, nem dől össze a világ, nem fog megremegni a Föld, ha odamész valakihez. Hogyha már most ennyire aggódsz, akkor mi lesz később? Szedd össze magad, különben holnap már egy másik sráccal látod kézenfogva rohangálni, és akkor már tényleg késő lesz.
2018. júl. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Rohadt idegesítő hogy a fiúk annyira nyuszik hogy nem mernek kezdeményezni.
2018. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ráírtam ünnep alkalmából, aztán elkezdtünk beszélgetni személyesen, utána összejöttünk végül fucsba ment az egész :( ennyi.
2018. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én találkoztam a sráccal, nem sokat beszéltünk, de aztán ráírtam facebookon és most együtt vagyunk. Röviden és tömören :D

Egyébként pedig, tényleg nem veszíthetsz semmit. Max nem jön össze. Nézd azt, hogy mennyi mindent nyerhetsz ;)

2018. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
44%
bókokkal :D egyszerű pszichológia ,ha bókolsz valakinek akkor beléd szeret.De vannak olyan személyek akik 2-3 bóknál beléd szeretnek.
2018. júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 Jó hülye vagy, ha azt hiszed, hogy szimpla bókoktól valaki beléd szeret. Ahhoz sokkal többet kell letenni az asztalra, legalábbis nálam ez nem működne ilyen könnyen, és szerintem ez a legtöbb emberre is igaz.
2018. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
51%

Girl, get your shit together...

A fiukat legfőképpen a magabiztos lányok

Fogjak meg

Akarmilyen szarul hangzik de legyel kicsit flegma

Ne legyel nyuszi nem bajologni kell meg illegetni magad

Hanem hozza se szólni csak ránézni olyan te most kellesz nekem nézéssel nyilván idő igényes de hamarabb észre vesz

Nem azt mondom hogy bámuld mint aki először lát sorry for that de faszt

Ha egy suliba járatok mondjuk csak szépen nézz végig rajta fel le aztán fordulj el

Megnézed magadnak

Ok is ezt csináljak ezzel is fel tudod hívni magadra a figyelmet

Sok bennük a Vadász ösztön de szeretnek predak lenni

Szeretik látni ha kellenek valakinek

De segítenel azzal ha elmondanád milyen típusú a srác

2018. júl. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!