Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van valaki akivel szeretjuk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Loveyasomuch kérdése:

Van valaki akivel szeretjuk egymast de megvaltoztak az erzesek olyanra hogy este es hajnalba komoly erzeseink vannak amik miutan felebredunk elmulnak de gondolunk ra es este ujra erezzuk. Ez minden nap. Valaki tapasztalt mar hasonlot?

Figyelt kérdés
Ha igen vagy tud valaki megoldast vgy tanacsot szivesen fogadom.Es nem olyanok az erzesek hogy ugy egyutt toltenenk az estet hanem beszelunk stb.

2018. júl. 16. 11:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem es azt szeretnem ha napkozbe is tudnek ugy erezni mint keson
2018. júl. 16. 12:37
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy többet kéne együtt lennetek és beszélgetnetek.

Elképzelni sem tudom, hogy ennem mi lehet az oka, de ilynennel még nem találkoztam.

2018. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!