Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 19 este ettem pogácsát, kb 1...

19 este ettem pogácsát, kb 1 dbot. Napközben aznap semmi bajom nem volt, azóta puffadok, telítettség érzetem van. De nem kíván, ha elkezdem enni megbírom. Viszont állandóan pukizok, Wcre alig járok. Mit tanácsoltok? Komoly a kérdés nem troll.

Figyelt kérdés
Normális,hogy lassan 3 nap után ezt váltja ki belőlem?
2016. okt. 22. 13:21
 1/8 A kérdező kommentje:
A szellentést nem nonstop kell elképzelni,hanem napi gyakorisággal...5-1 között. Valamint a kaja lemenne(amennyit szoktam,de a tllítettség érzet miatt nem nagyon akar,csak ha erőltetem...
2016. okt. 22. 13:23
 2/8 anonim ***** válasza:
3 nap eltelt. Mástól puffadsz
2016. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
elírtam.1 db lenne. :)De a székrekedés(ha ez az)Az is mástól lenne? Az előtt nem volt ilyen....
2016. okt. 22. 13:28
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg semmi mást nem eszek,csak amiket eddig. Könnyű kajákat.Rizs,csirkemell...
2016. okt. 22. 13:30
 5/8 anonim ***** válasza:
1 db pogácsa nem okoz 3 napos puffadást és 3 napos székrekedést. Mi mást ettél ezen kívül?
2016. okt. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2ik! Rosszul írtam. :)1 pogácsa volt az normál méretű nem,mint a boltiak,amiket darabra veszel,de nem is kicsi...Semmi olyat.Kölesgolyó.Csirke,rizs,kukorica(köretnek),fehérjeturmix(ettől sose puffadtam a 6 év alatt),banán,körte ezeket.De kezdem azt hinni,hogy a puffadás is a szorulástól van,mert érzem,hogy menni kéne wcre,de nem megy...
2016. okt. 22. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:
De mi az, hogy kb 1 db? Pluszmínusz 1 ?
2016. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a 10e vonatkozna. :)
2016. okt. 22. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!