Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van még esélyem, vagy végleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem, vagy végleg elástam magam? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron(2017) mentem az új gyakorlati helyemre,mikor ott össze találkoztam egy fiúval.

A fiú akkori osztálytársa mondta is nekem hogy én bejövök annak a fiúnak,de én meg annyit mondtam csak rá,hogy "jól van"(de ilyen flegmán)és a fiú pont ott állt mögöttem...De az sem biztos hogy ez amit az osztálytársa mondott az igaz mert ismerem a lányt és szereti a szart keverni.


Idén ősztől minden második héten hétfőtől-szerdáig együtt voltunk gyakorlaton azzal a bizonyos fiúval,de úgy amúgy nem nagyon érdekeltük egymást,levegőnek néztük a másikat(vagyis én így szűrtem le)

De az idei nyáron

megint együtt voltunk gyakorlaton és hát itt sem annyira érdekeltük egymást...Egészen e hét szerdáig.

Szerdán beszélgettem vele és nem is volt olyan szar,vagyis elpanaszoltam neki,hogy milyen rossz a hangulatom az egyik közös munkatársunk miatt.Aztán aznap este írtam is neki,vagyis leírtam annak a sztorinak a folytatását amit nekiálltam neki mesélni,és vissza is írt,azaz beszélgettünk messengeren is!

Csütörtökön megtörtént ugyanez,hogy jól, viszonylag hosszú ideig el tudtunk beszélgetni(személyesen).

Pénteken én mentem dolgozni,de ő viszont szabadnapos volt😫.Viszont...mikor végeztem a munkával minden nap busszal szoktam haza menni,ezen pénteken viszont jött ő kocsival és egy darabig haza is hozott😊 (a kocsiba is jól el tudtunk beszélgetni)


Az én gyakorlati időm már aznap pénteken lejárt,de muszáj volt még bemennem egy napot,hogy láthassam😇

Nem is kell mondanom hogy a többiek előtt ismét levegőnek néztük egymást...viszont mikor mentem haza akkor megint volt aklakmam négyszemközt beszélni vele😇😊 ami megint egy jó beszélgetés volt.

De ahányszor beszéltem vele mindig láttam a szemén hogy ő sem úgy néz rám mint egy"munkatársra(gyakorlati társra)"meg mindig olyan cukin mosolyog mikor beszélünk,de napközben is van olyan hogy össze-össze akad a tekintetünk😇

De ma mindennek vége,vagyis a nyári gyakorlati időmnek biztos,azaz én már idén nyáron többet nem megyem oda ahol együtt"dolgoztunk"😫


Szerintetek lehet valami köztünk?Vagy hogyan adjak neki egyértelműbb jeleket?Vagy lehet hogy nagyon benne maradt az mikor én egy éve "elutasítottam"?Vagy hogyan lépjek vele kapcsolatba a nyáron,mikor nem igazán találkozunm,max akkor ha véletlen összefutunk a városba!?.

(Én:16/l,Ő:18/f)



2018. júl. 16. 20:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat,hogy hosszú lett,de ha nem írom le az egész sztorit akkor nem érthető!😉👍
2018. júl. 16. 20:18
 2/6 anonim ***** válasza:
16 évesen ne akarj már ennyire kórosan pasizni...
2018. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Ásd vissza magad xd.
2018. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
62%
Próbálkozz vele!!!
2018. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a korkülönbség nem baj

Írj neki,beszélgessetek és minden jó lesz

2018. júl. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezt a történetet 3 mondatban össze tudtamvolna foglalni
2018. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!