Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nagyon tetszik, de nincs témánk? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy srác akivel már elég rég óta beszélgetünk. Mielőtt találkoztunk nagyon jól elvoltunk , mindig volt téma. Aztán találkoztunk személyesen is, össze is jöttünk (igaz csak 2 hetente tudunk találkozni). De mióta találkoztunk először (kb. 1 hónapja) , nincs téma. Annyiból áll a beszélgetés ,hogy "szia, mizu , hogy vagy? Most megyek kajalni pill, most megyek furdeni pill, nagyon almos vagyok megyek aludni, szeretlek". Személyesen mindenről el tudunk beszélgetni , de facen semmiről. Mi erről a véleményetek? Van téma ötletetek?
2018. júl. 19. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezd el mesélni neki, hogy milyen napod volt és vezesd a beszélgetést egyik témából jön a másik és így tovább...Menni fog az csak kicsit rá kell segíteni :D
2018. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van a barátommal. Én mindig összegyűjtök érdekes dolgokat, amik aznap történtek velem, és mesélek neki, ilyenkor ő is szokott általában mesélni, ez meg akár egy újabb témát is generálhat. Engem is zavar picit, hogy ha nincs mellettem, egyszerűen lehetetlen vele normálisan beszélgetni, ahogy élőben, viszont szerintem ez még mindig jobb annál, mintha fordított helyzet lenne, és neten tudnánk beszélni, élőben meg nem nagyon (merthogy sok ilyen eset volt és van, bár nem velem). És próbálj minden nap máshogy érdeklődni. Egyik nap "Hogy telt a napod?", masik nap "Mit csináltál ma?", következő nap "Hogy vagy?", aztán "Mi újság veled?", ilyenek... Kicsit mindig változtass, keverd ezeket. Ja és mindig lehet arról is beszélni, hogy melyikőtök mit csinál éppen. Remélem segítettem, én ezzel próbálom feldobni neten a beszélgetéseket :D
2018. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy amikor mesélek neki valamit , általában nem az van , hogy jön egyik téma a másik után , hanem annyit válaszol rá, hogy "az jó" meg hasonlók.. kicsit zavar így ez a helyzet , de elengedni nem akarom , mert szeretem
2018. júl. 20. 12:43
 4/4 anonim ***** válasza:
És esetleg ha felhívnád és úgy beszélnétek?
2018. júl. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!