Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ilyenkor?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm, aki a legjobb lány barátom és szerinte én vagyok a legjobb fiú barátja, de reménytelenül beleszerettem.... Az a lényeg hogy nagyon tetszik, de most éppen van pasija és nem tudom hogy mi legyen 😢 a nemzetiségét nem írom, mert lehet hogy sokan leszólnának, de minden nap írok vele és szinte minden nap videochatelünk is, és szerinte aranyos (az ő nemzetükben az aranyost a fiúkra akkor mondják, amikor kedves és jófej), szép, elképesztő és kicsit lökött srác vagyok 😂 elleneztem de a barátzónába rakott, aztán elmagyarázta, hogy az ő nemzetükben sok helyen ez csak azt jelenti, hogy egyelőre csak barát vagyok, de ha jófej és aranyos vagyok, akkor van lépés "előlépésre" vagy többre mint barátság, és tudja mostmár, hogy nagyon tetszik nekem, és azt mondja, hogy találok tőle jobbat is, mert hogy nem szép, nem a legvéknyabb, de mindig elmondom hogy számomra hibátlan, meg minden videochat után úgy köszönünk el, hogy "szeretlek, jóéjt" de látta, hogy rosszul érintett, hogy nem engem választott, ezért megígérte, hogy a jövőben komolyan elgondolkodik rajtunk, de félek, hogy csak úgy mondta.... és ellopni a másik sráctól meg nem lophatom el mert a lány ritka jólélek és hűséges, és nem akarok belerondítani más kapcsolatába 😢😕 Ezért kérdem mindenkitől, hogy megéri szerintetek hosszú évet/éveket várni? (Számomra persze, mert amit érzek iránta még soha és így nem éreztem)

De a ti véleményetek érdekel


Előre is köszi a választ és hogy elolvastad 😊 légyszi csak komoly válaszokat írjatok, ha valami nem világos, vagy kevés az infó nyugodtan írjatok privátban 😊


18/F



2018. júl. 19. 19:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Még elfelejtettem írni, hogy amióta ismerem, megcáltoztam teljesen, szinte szabály szerűen kiegyenesedett a hátam/hátgerincem (nem betegség, hanem a stressz és a szomorúság), elkezdtem szorgalmasan tanulni a nyelvük (pedig sose akartam olyan nagyon megtanulni), nem rágom a körmöm (na ez elég rossz szokás VOLT) és elkezdtem hinni is istenben, mert sose gondoltam volna, hogy ilyen elképesztő lányt megismerek
2018. júl. 19. 20:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se avatkozz bele a kapcsolatukba. Nemsok lehetőség van, várnod kell.
2018. júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nem akarlak elkeseriteni de ez a “talalsz jobbat” szoveg nagyon lerazos.. Ha tenyleg nagyon szereted a lanyt ne avatkozz bele a kapcsolatunkba, gondolj bele beleavatkozol es a lany valamit felre ert es megutal. Amit tudsz tenni h megvarod a szakitast es egy tamasz lehetsz neki es akkor bevalhatod neki hatha akkor osszejon..
2018. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg román a csajszi?Privátba is válaszolhatsz
2018. júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!