Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Utál engem én meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Utál engem én meg bele szerettem . Mit tehetnék hogy "vissza szerezzem" vagy belém szeressen?

Figyelt kérdés
Sokszor bántottam csúfoltam eddig nem érdekelt úgy mond nem tartottam jó nőnek csak aranyosnak. Sokszor piszkáltam ,osztálytársak voltunk de nemrég pasija lett , lehet féltékeny vagyok és már bánok mindent amit neki mondtam nagyon szarul érzem magam
2018. máj. 15. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Szállj rá megint, és csesztesd addig amíg el nem hagyja a pasiját.
2018. máj. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Amíg van pasija, addig hagyd békén. Ha esetleg szakítanak akkor lesz lehetöséged. Lehet hónapok de lehet évek múlva, kis eséllyel soha.
2018. máj. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Én nem tudom, hogy mégis mit vársz. Bántasz és csúfolsz egy lányt, majd utána elkezdesz féltékenykedni? Ha nem tartottad "jó nőnek", akkor ne cseszegesd most se. Talán volt régebben lehetőséged. De valószínűleg most egyáltalán nincs és remélem, nem is lesz.


Utálom a magadfajta mitugrászokat, akik gondolkodás nélkül bántanak valakit. Utána könyörögve fordulnak az illetőhöz - na nem bocsánatkérés miatt - hanem mert szeretnének együtt lenni vele. Gondolkodj már! Sárba tiprod valakinek az önbizalmát, majd utána ráhajtasz?


Engem nagyon sokat bántott egy osztálytársam. Gondolom ő se tartott engem "jó nőnek". Ha most idejönne hozzám, hogy járna velem, akkor finoman szólva is elküldeném melegebb tájakra. Nem kis pofa kell ehhez. Tudod?


Érezd csak szarul magad. Talán neked és a hozzád hasonló marháknak van lelkiismerete. És megérdemlitek a szenvedést. Írhatsz bármit. Nem érdekel. De tudd, én nem sajnállak. Remélem, az a lány sose fog veled járni és sose fog téged szeretni. Mert te nem vagy rá méltó.


Most már hagyd békén! Megérdemli, hogy nyugodtan éljen tovább, a zaklatásod nélkül. És igen. Amit te piszkálódásnak, meg csúfolásnak tartasz, az zaklatás. Csak, hogy tudd!!!

2018. júl. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!