Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom eldönteni szeretem-e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni szeretem-e a párom vagy nem, tanácsot és tapasztalokat kérnék?

Figyelt kérdés
1 éve augusztusban ismerkedtünk meg 2 hétig irkáltunk meg találkozhattunk aztán szeptember 4-én összejöttünk. Kb. május végéig minden szuper volt, amikor csak tudtunk együtt voltunk, fulmeztünk, csak összebújtunk, hülyéskedtünk, mind1 mit csináltunk csak legyünk együtt. Aztán utóbbi időben egyre több lett az ellentét, ha neki tetszett valami nekem nem ha neki nem akkor nekem igen. Én olyan vagyok, hogy szeretek szórakozni és van 1 legjobb barátnőm és mindig próbáltam beosztani az időmet kettőjük között mert nem akarom őket elveszíteni. Szeretek szórakozni és mostanában mióta több az ellentét kezdtem rájönni hogy nem tudom úgy élni a fiatal koromat ahogy szeretném mert a párom olyan, hogy legszívesebben csak magának akarna nem annyira szeret bulizni és ő inkább olyan hogy mindig csak legyünk ketten csak egymással foglalkozzunk és feladná a családját és mindent értem, de én nem vagyok ilyen nekem kell a szabadság. Múltkor veszekedtünk úgy hogy egy ideig mind ketten azt hittük itt a vége olyanok kerültek elő hogy nekem mindenki fontosabb mint ő főleg a barátnőm a fontos nem ő. Azóta megbeszéltük elvileg minden oké, de nekem belül valami nem passzol nem várom hogy találkozzunk nem vagyok olyan boldog mikor vele vagyok mint pár hónapja. Nem tudom eldönteni hogy még szeretem-e. Ja és ő annyira komolyan gondolja velem hogy már úgy gondolja hogy engem akar majd feleségül venni meg velem akar gyereket, de ezzel engem megilyeszt ezt mondtam is neki, nekem ő az első komoly kapcsolatom, de nem tudom elképzelni hogy 10-20 év múlva is vele leszek. Én 16 vagyok ő meg 20

2018. júl. 21. 13:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi kicsit hosszúra sikeredett
2018. júl. 21. 13:43
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg KELL kérdezned, akkor már nem is szereted.

Elég különböző az érdeklődési körötök, te most kezdesz rácsodálkozni a világra, ő meg már a gyerekeket tervezi...

Szerintem visszakozz kicsit, most szórakozz, még nagyon fiatal vagy, az idő eldönti, hogyan tovább!

2018. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, még várok válaszokat
2018. júl. 21. 14:09
 4/12 A kérdező kommentje:
De igazából nem tudnám őt elhagyni, nem tudom mi van mert őt is akarom de közben egyedül is akarok lenni kapcsolat nélkül
2018. júl. 21. 14:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyértelmű, hogy ebben ennyi volt...
2018. júl. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
ő egy érettebb, idősebb férfi, te meg egy éretlen tipikus kis tiniP vagy, akinek még nem is való egy kapcsolat. majd ha kibulikáztad meg szét lettél kefélve random emberek által egy egy durvább ivászat után akkor majd visszasírod hogy legyen valaki aki komolyan vesz meg normális férfi. de most nagyon azt javaslom hogy engedd el ezt a srácot. neki tennél szívességet.
2018. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"de nem tudom elképzelni hogy 10-20 év múlva is vele leszek. "

Ez itt lehet, hogy benne kulcsmondat

2018. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Hatos: a kérdező még csak tizenhat éves, de a párja már a gyereket tervezi gondolatban. Még egy huszonévest is elijesztene vele, nemhogy egy tinit, ráadásul még egy éve se ismerik egymást. Kell a szórakozás meg a külön program mindkét félnek, de a srác nagyon rácsimpaszkodik, és megfojtja a túlzott ragaszkodással.
2018. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Előttem lévőnek nagyon igaza van.. Engedd el a srácot, fiatal vagy, gyűjts tapasztalatot az életről (persze nem arra gondolok, hogy kefelj minden második sráccal a sarki buliból), és 16 évesen még élj, ne a szülést tervezd.
2018. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen szerintem teljesen jogos, hogy szabadságra vágysz. Ha engem kérdezel, szerintem az egyetlen dolog, ami visszatart a szakítástól, az hogy nem szeretnél egyedül lenni. Emiatt viszont ne hezitálj, hiszen nem vagy egyedül. Menj és élj ;)
2018. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!