Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 2 éve kavartam egy fiúval, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve kavartam egy fiúval, és még most is szeretném, ha felfigyelne rám. Mi ez?

Figyelt kérdés

A sztori csak annyi, hogy 2 éve nagyon jóba lettünk, de végül nem jöttünk össze, én vetettem véget az egésznek. Azóta is mardos a bűntudat miatta. Csak nyarankét találkozunk egy táborban, de akkor szeretném, ha mindig rám kapná a tekinteté, ha felfigyelne rám. Nem nevezném szerelemnek amit iránta érzek, merr nem vagyok belé szerelmes, de közben féltékeny is vagyok, amikor egy másik lánnyal nevet meg szórakozik. Valaki tudja mi ez?

16L



2018. júl. 25. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Engedd el akkor. Más fiúval kezdj kavarni alivel sokszor tudnál találkozni. Ez már nem szerelem. Bár 16 éves vagy ez még csak kamasz és tini kor közötti időszak . Ilyenkor még nem komolyan gondolja az ember a szerelmeskedést.
2018. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos elég antiszoc vagyok az ismerkedéshez:D de megfogadom a tanácsod, és amint jön valaki elengedem végre ezt a "terhet"
2018. júl. 25. 17:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha véget vetettél ennek akkor most minek vissza? Hogy megint hülyét csinálj szegény srácból?

Először döntsd el, hogy te mit akarsz. Ha bűntudatod van akkor minek koppintottad? Ha meg nem vagy szerelmes belé,csak hülyítgetni jó lesz akkor meg hagyd inkább. Nyaranként találkoztok...gondolkozz. Van értelme ennek?

2018. júl. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szegény Bea leszbi szerelem mi Petra:)
2018. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval azt akarod hogy csak rád figyeljen de ne jöjjetek össze. Ahha. És akkor szerinted te leszel a jó, ő meg csak fusson utánad. Vagy elengeded, vagy összejössz vele. De ne játssz vele ilyen ostoba játékot. Inkább csak kedveled, vagy simán féltékenykedsz teljesen alaptalanul.

F

2018. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az egódat bántja, hogy már nem utánad fut.. Velem is volt ez egy éve, és elég nagy önbizalmam van, de néhanapjám még az én egómat is sértegeti a mai napig ez dolog 😅
2018. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként azt tisztáznám, hogy nem akarok vele játszani, meg újra összejönni vele, és azt se szeretném, ha futna utánam, mert nem akarom, hogy még egyszer megbántsam. Csak szeretném, hogy ha felöltözöm csinosan, akkor néha akadjon meg rajtam a tekintete, ahogy a fiúk is, ha végig mennek az utcán, egy-két lány után utánanéznek.
2018. júl. 26. 08:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Felöltözhetsz akárhogy ha nincs kedve rád nézni akkor nem fog soha az életbe. Ez nem tőled függ. És hát itt van az a tény hogy 2 éve kavartál vele, de véget vetettél neki, akkor ő minek foglalkozzon veled? Te akartad hogy így legyen. Én se fogok soha megnézni senkit többé, aki ezt csinálta, mert minek? Van helyette vagy 100 szebb, vagy 1000 ugyanolyan. :D
2018. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt k**vaságnak hívják.
2018. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!