Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kavartam a legjobb barátommal?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavartam a legjobb barátommal?!

Figyelt kérdés
lány vagyok. a legjobb barátom fiú. szinte egész nap együtt vagyunk (mármint suliban) de ha lehetséges iskolán kívül is... eddig eszembe sem jutott, hogy barátságnál több lehetne ebből. (és szerintem még nem is lett érzelmileg) de a nyár végén elég közel kerültünk egymáshoz. ökörködtünk, oltogattuk egymást, és a vége egy mindent megváltoztató kavarás lett... (semmi 18-as karika csak kavartunk) másnapra minden megváltozott. én nem tudtam, hogy most mi van , ő pedig nem akart tudomást venni a történtekről... megpróbáltam tisztázni a dolgot vele, de azt mondta hogy felőle csak baráti volt. viszont utána nagyon sok idő kellet elteljen, hogy minden visszatérjen a régibe. de nekem minden nap eszembe jut, és nem tudom eldönteni, hogy most szerelmes lettem, vagy csak annyira jól éreztem magam vele, hogy megismételném.

2016. okt. 21. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lenne, ha kifejtenéd, hogy mit értesz kavarás alatt, és hány éves vagy.

Valószínű túl fiatal vagy még, az első """kavarás""" meg eléggé megérinti az embert, leginkább a férfiakat.

2016. okt. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk mindketten, és a kavarás alatt a csókot, tapizást és minden egyéb 18 karika alatti dologra értettem :D
2016. okt. 21. 23:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat a tapizas+csok egyben nem igazan 18 karika alatti kategoria...

Es tapizas+csok nem lehet igazabol csak barati, en csak ugy nem tapiznam es smarolnam le a legjobbhaveromat.

Ezeknek a baratsag extrakkalnak soha sincs jo vege az egyikotok szerelmes lesz es oda a baratsagnak, vagy ha szerencsesebb mindketten szerelmesek lesztek,esetleg tul tudtok lepni ezen de nem hiszem hogy ilyenen olyan konnyu lenne tullepni.

2016. okt. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pont ez lenne a problémám...... csak nem tudom, hogy most mit kéne tennem :(
2016. okt. 22. 00:01
 5/5 anonim ***** válasza:
És az miért baj, hogy ha szerelmesek lesztek egymásba? Az életben a legszebb dolog :)
2016. okt. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!