Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejövök a srácnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök a srácnak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ma elhívott fagyizni. Nagyon sokat beszelgettunk, irtunk is elotte sokat. Voltak kinos csendek a beszelgetes soran, kicsit kellemetlenul ereztem magam olyankor, de szerintem ő is. Ugye meghivott fagyizni, aztan meg venni akart nekem egy italt, de azt nem fogadtam el tole. Meg setaltunk es beszelgettunk. Amikor megerkeztem a tali helyre megolelt, es amikor elkoszontunk en oleltem meg ot. Nem tudom, bizonytalan vagyok, lehet bejovok neki de nem tudom! Ti mit gondoltok? És ez a talalkozo egy randi volt szerintetek? A srac egyebkent azt mondta hogy meg szivesen talizna majd velem, de en is vele

2018. júl. 25. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha akar folytatást, mindenképp bejössz neki :3
2018. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen randi volt
2018. júl. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem egyertelmu? :D
2018. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen az én kapcsolatom is így indult :)

Ha újra el fog hívni találkozni akkor biztosan. Bár szerintem ne aggódj akkor sem ha esetleg nem hív, ha félénkebb az is meglehet hogy azt várja majd hogy te hozd fel az új találkát. :) Amúgy próbáld kivenni abból amit írt hogy akar-e még találkozni. Biztos jó lesz minden mert eg egy első randinak nagyon aranyos :) sok sikert,majd ird meg mi lett ^^)

2018. júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!