Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek írhatok a srácnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írhatok a srácnak?

Figyelt kérdés
Mellettünk lakik egy srác,és már egy ideje tetszik,de nem merek rá írni facen mert eddig köszönésen kívül nem beszéltünk...Szerintetek írjak neki? Ha igen akkor mit? 16/l (A srác 23 éves)
2018. júl. 26. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mielőtt írsz, egyszer ha köszönsz neki,menj oda hozzá és beszélgess vele. Az emberek jobban értékelik ha személyesen veszik fel velük a kapcsolatot. Legalábbis a legtöbben igen.
2018. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni miért ne lehetne?
2018. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is élőben próbálj meg vele először beszélni, aztán majd írhatsz neki Facebook-on is, ha akarsz. Utána már nem lenne annyira furcsa, ha csak úgy bejelölnéd.
2018. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már ismerősök vagyunk,de azért egy picit tartok attól hogy hogy fogadná ha csak úgy odamennék beszélgetni :/
2018. júl. 26. 22:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy, mintha Facen írnál rá random. Figyelj csajszi, csak hajrá, nem vesztesz semmit, ha csak oda mész beszélgetni :)
2018. júl. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én is csak azt tudom mondani,hogy szerintem előtte élőben beszélj vele! Nálam is ugyan ez van, hogy tetszik a szomszéd srác, és pár hónapja amikor egyszer véletlenül egyszerre jöttünk haza, és amikor találkoztunk a köszönés után megdicsértem a képét amit kitett instára xd azóta többször beszélgettünk is és el is hívott találkozni :) 3 évig csak köszöngettünk egymásnak, szerintem ha készen állsz rá ne húzd tovább! Légy bátor és sok sikert ^^


18/L

2018. júl. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ne haragudj meg, de 16 vagy o 23....mikor 16voltam tetszett barátnőm lakótársa aki 21 éves volt

Rengeteget beszélgettem vele órákon át a konyhában tényleg úgy éreztem ebből lehet valami komolyabb is (élet tapasztalt voltam már kisebb koromban is) de rá kellett jönnöm hogy hiába a sok beszélgetés 2 szex kellett neki és ennyi

Vigyázz az idősebb fiúkkal mivel meg gyerek vagy mondhatni, szerintem engedd el, jobban jársz ha 17-18eves fiút szemelsz ki a 23 nagyon sok

2018. júl. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat,írtam neki és azóta beszélünk :)
2018. júl. 29. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!