Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mennyire jó ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés
Az van hogy tetszik egy fiú és az osztálytársam felajánlotta hogy ráír és kideríti van-e barátnője (ez nem csak ennyi,van elég indok hogy ráírjon+háttérsztori különben nem engedném csak mert tetszik) szóval az a kérdésem hogy szerintetek mennyire jó ez az ötlet, és tudnátok írni ötleteket hogy mit lehetne neki írni?

2018. júl. 30. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

1. hogy hogy nem engednéd? Senkinek nem tilthatsz meg semmit sőtt még azt se, hogy ha a barátnőd jönne össze vele a barátságotok rovására mert neki a fiú fontosabb!

2. Szerintem ha te szeretnél vele kapcsolatot akkor neked kell lépni nem a barátnődet kémnek használni. Bár biztos nem vagyunk egy korosztály de én régen és most se kívánok olyan nővel megismerkedni aki annyira gyámoltalan, hogy egy egyszerű és természetes kérdést se tud feltenni nekem személyesen! Szóval ha valamit szeretnél akkor legyen bátorságod és kérdezd meg te mert egy fiúnak is jobban bejön ha egy nő valamilyen szinten rámenős és határozott és nem a félénk kislányt látja benne!


Nem kell megsértődni ezeket nem rólad írtam mivel nem tudhatom milyen ember vagy ez csak az én véleményem!

2018. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. Úgy hogy nekem akarja kideríteni és ha csak úgy tetszene akkor nem akarnám hogy írjon neki mert semmi jelentősége nem lenne

2. Pont erre szólt a háttérsztori különben szívesen ráírnék én

2018. júl. 30. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt én sosem értettem, hogy: Figyi barátnőm, derítsd már ki, hogy bejövök-e ennek a srácnak, mert én parázom. Egy háttérsztori kapcsán se kérdezgetnék így egy haverom kedvéért sem, mert ez elég dedós dolog. Azt értem, hogy belezúgtál, mint az ágyú, de tegyük fel, hogy a pasi azt mondja a barátnődnek, hogy szingli, sőt be is jössz neki. Azzal a szerencsétlen pasival utána beszélgetni kell ám, meg meghódítani, randizni vele, megcsókolni...stb.. Akkor már nem lesz ott a barátnőd. Ha tetszik a srác, akkor intézkedj a magad nevében.
2018. júl. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazuk van! Ez a te életed vedd kezedbe! Ne másra várj hogy oldja meg helyetted a problémáidat!
2018. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Összejöttetek?Alakult valami?
jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!